lekarz Józef Wojtasik

Alergolog, Pediatra

Wierze we wszystkie pozytywne opinie.Moje dziecko jak leżało w Gdańsku w szpitalu to wołało, że chce doktora Wojtasika czym bardzo zaskoczył lekarzy, którzy go badali.Pytali go co to za doktor.Padła krótka odpowiedz-KOCHANY

Pan doktor Józef Wojtasik jest osobą niezwykłą,pełną poczucia humoru i dystansu do siebie oraz świata. PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK TO WSPANIAŁY,OBDARZONY FENOMENALNĄ WIEDZĄ LEKARZ dla którego nie liczą się pieniądze ale dobro i zdrowie dziecka.

Uratował mi zycie Mialem wtedy 970 gram jako 7 miesieczny noworodek inni ,lekarze nie dawali mi szans w człuchowie na przezycie a tu po 3 dniach przezylem dalej i dziekuje bogu za tak dobrego lekarza z calego serca skladam podziekowanie w pana rece sz.p. Józefie W .

Moim zdaniem to jeden z najlepszych i najsympatyczniejszych człuchowskich lekarzy. Leczył mnie jako dziecko, a teraz leczy moje dzieci. Nie ma znaczenia czy to święta, czy niedziela, o każdej porze dnia i nocy przyjmie z uśmiechem na twarzy. Oby takich lekarzy nasze miasto miało więcej. Pozdrawiam i życzę panu doktorowi 100 lat życia.

Bardzo przyjemny Pan doktor ma podejście do dzieci

Bardzo przyjemny Pan doktor ma podejście do dzieci

Wciąż poszukujesz "Alergolog Człuchów"?

ul. Sobieskiego 10

os. Wazów 4 lok. 19