2,9
2,7

Brak empati , jakiejkolwiek rozmowy na temat leczenia choroby, Brak kontaktu wzrokowego. Niemiła, opryskliwa, zdystansowana. Brak szacunku do pacjenta.

Wytrzymałem dwie wizyty. Trzeciej nie da rady. Źle dobrana dawka leku, opryskliwa. Niczym kapo w KL. Odradzam całkowicie.

Tej Pani nie można nazwać lekarzem. Lecząc dzieci powinna chociaż je lubić a ona nawet ich nie toleruje co dopiero mówić o ich leczeniu. Dwa lata leczyła moje dziecko bez zlecania badań.

fajna i mila pani doktor. polecam, leczymy sie z synkiem u pani doktor juz pare lat. czasem miewa humory, ale jest do przezycia. grunt, ze leki dzialaja i synek jest zdrowy.

Bardzo dobry lekarz! rzeczowa i kompetentna. Faktycznie dosyć oschła i nie wychodząca poza ramy wizyty, ale nie o to przecież chodzi. Ja polecam!

Super , Jestem bardzo zadowolony z Pani Doktor.Pani doktor leczy a nie wysłuchuje bzdur a to ze jest zasadnicza i wymaga minimum kultury to jej zalety.Jest endokrynologiem a nie psychologiem. Pozdrawiam i POLECAM

jest najgorsza z najgorszych, niemiła, oprysliwa nie wiem jakim cudem skończyła medycyne bo nie zasługuje na miano lekarza medycyny

Pani Józefa Panek jest lekarzem bardzo nieprzystępnym,schematyczna,nigdy nie wychodzi poza ramy swojej wizyty (tz. nie wyjaśnia dokładnie jaki jest stan choroby,nie proponuje żadnych innych możliwości leczenia ,bardzo) rzadko zleca badania,ogranicza się do minimum.Wykorzystuje ostentacyjnie fakt ,że jest jedynym lekarzem tej specjalności w okręgu tarnowskim.

Rewelacyjna Pani Doktor, serdecznie polecam wszystkim. Leczy mojego synka, jestesmy bardzo zadowoleni.