lekarz Judyta Kubas

2,6
2,5
2,1
2,2

Zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi lekarki. Jest osobą wysoce niemiłą, szyderczą z odgórnym traktowaniem pacjenta. Jestem w szoku, że tak zachowuje się lekarz , który w racji wykonywania tego zawodu powinien wykazywać się wyjątkową empatią.Wspolczuje jej ewentualnym pacjentkom na oddziale ginekologicznym.

Polecam panią doktor zarówno do prowadzenia ciąży jak i do opieki ginekologicznej, pani doktor jest bardzo delikatna podczas badania i nie odczuwa się żadnego stresu podczas wizyty. Natrafiłam na panią doktor na samej końcówce mojej ciąży i żałuje że nie trafiłam wcześniej, jeżeli będę mieć szanse na bycie mamą kolejny raz to wiem kto się mną zaopiekuje.

Moja pierwsza i ostatnia wizyta. Bardzo nieprzyjemna osoba. Pani doktor reprezentuje jakąś wiedzę z zakresu ginekologii ale to nie wystarczy, jeszcze trzeba mieć trochę kultury, której Pani doktor wyjątkowo brakuje. Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Będąc lekarzem trzeba jeszcze mieć sporo empatii, kierując się powołaniem. Mimoza, szydzenie, zwracanie uwagi za bycie uprzejmym, serio?

Nie polecam, Pani doktor szydercza i nieuprzejma...Zgadzam się z opiniami poniżej. Szkoda że w tych czasach taka opieka-a raczej jej brak.

Z powodu endometriozy miałam do czynienia z kilkunastoma ginekologami i ginekolożkami, mam spore porównanie. Pani doktor zaskoczyła mnie życzliwym podejściem, brakiem pośpiechu, zleceniem i wykonaniem wszechstronnych badań i ogólnym zainteresowaniem nie tylko historią medyczną. Odebrałam ją jako osobę bardzo kompetentną. Uśmiechnięta i tworząca przyjazną atmosferę, co jest bardzo ważne w przypadku tej specjalizacji. I to wszystko na NFZ. Cieszę się, że tak dobrze trafiłam.

Po wejściu do gabinetu ja musiałam mieć założoną maseczkę i być od Pani doktor metr dalej, natomiast sama Pani doktor bez maseczki za to w cekinowej bluzce na ramiączkach, bo kitla oczywiście też nie miała założonego, ważne żeby pedi było widoczne w tych sandałkach na 10 cm obcasie. Pani doktor strasznie nieuprzejma, szydercza i jeszcze ten złośliwy usmieszek na buzi. Nie polecam. Omijać jak się da.

Byłam u Pani Doktor kilka razy. Prowadziła mi nawet ciążę. Fantastyczny lekarz, z dużą wiedzą. Potrafi doradzić i wytłumaczyć niepokojące objawy. plecam

Pani doktor nie traci czasu na tłumaczenie przyczyn dolegliwości, wizyta odbyła się w tempie ekspresowym,w bardzo niemiłej atmosferze.To była moja pierwsza i zarazem ostatnia wizyta.Takich lekarzy należy omijać szerokim łukiem.

Spotykalam różnych lekarzy i nigdy nie przeszkadzało mi ich specyficzne podejście do pacjenta, ale ta Pani jest wybitnie nieuprzejma, nie przykłada się do badań i nie doszkala się w swojej dziedzinie. Zdecydowanie odradzam wizytę a szczególnie prowadzenie ciąży.

lekarka nie miła nie polecam jak nigdy przez tą panią Judytę płakałam ordynarna. 1 raz z taką opieką się spotkałam