mgr Julia Jaskowska

Dietetyk

Witam, ja niestety nie mogę polecic tej pani, na pierwszej wizycie była bardzo zainteresowana, zadawał dużo pytań zaś drugą wizytę uważam że potraktowała bardzo lekceważąco (dieta którą dostałam też pozostawia trochę do życzenia).

Witam,

Byłem w Centrum Wspierania Płodności FertiMedica z żoną i oboje polecamy Panią Jaskowską. Leczymy niepłodność i dzięki diecie żonie bardzo poprawiły się wyniki. Ja co prawda jestem trochę oporny na diety ale ta zaproponowana przez Panią Jaskowską jest do zniesienia :).

Polecam Julię Jaskowską wszystkim kobietom, które usiłują zajść w ciążę albo już w niej są. Ja miałam problem z płodnością, na szczęście jestem teraz w ciąży. Wydaje mi się, że właściwa dieta odegrała niepoślednią rolę. Przy okazji nie przytyłam, mimo agresywnej terapii hormonalnej. Pani Jaskowska dopasowała mi świetną dietę.