dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlikdr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2002 roku. Od 2003 do 2019 roku pracowałam zawodowo w Szpitalu Klinicznym im. ks. A. Mazowieckiej w Warszawie, a od 2010 do 2019 byłam również pracownikiem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2006 roku odbyłam pięciomiesięczny staż w Department of Obstetrics and Gynecology Uniwersity of Rochester w U.S.A. W 2006 roku uzyskałam certyfikat kolposkopii Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy oraz Europejskiego Towarzystwa Kolposkopii. W 2013 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy ,,Ocena penetracji amoksycyliny do płynu owodniowego, łożyska, krwi pępowinowej i krwi matki w zależności od drogi podania” przed Radą I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego. W tym samym roku uzyskałam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii, a w 2019 tytuł specjalisty perinatologii. Poza działalnością kliniczną prowadzę również działalność naukowo-dydaktyczną. Jestem współautorem wielu prac naukowych, rozdziałów w książkach i doniesień zjazdowych polskich i zagranicznych. Dwukrotnie (w 2016 i 2018 roku) otrzymałam nagrodę za osiągnięcia dydaktyczne przyznawaną przez Rektora WUM.

Od 2019 roku pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, a od 2020 roku również w Poradni Profilaktyki Raka Szyjki Macicy Zakładu Profilaktyki Nowotworów Centrum Onkologii w Warszawie.

Od wielu lat pomagam kobietom z niepłodnością, zajmuję się prowadzeniem trudnych i powikłanych ciąż: u kobiet z chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą, cholestazą, zagrożonych porodem przedwczesnym, z obciążonym wywiadem położniczym, poronieniami nawykowymi. Z przyjemnością prowadzę również ciąże fizjologiczne. Wykonuję badania profilaktyczne w ginekologii. Ponadto zajmuję się diagnostyką i leczeniem patologii szyjki macicy - wykonuję kolposkopię oraz zabiegi diagnostyczne i lecznicze w obrębie szyjki macicy.

Z wielką dozą niepewności weszłam w styczniu do gabinetu pani doktor. Nie znałam jej w ogóle, a miała prowadzić moją ciążę (poprzednia lekarka nie mogła i akurat ona wskazała mi panią doktor Szczudlik jako profesjonalnalistę). Okazało się, że pani doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą, o wysokim poziomie zaangażowania w wykonywaną pracę, a także niezwykle empatyczną osobą. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim uspokojona, że wszystko jest ok. Z całego serca polecam :)

świetny lekarz. Kompetentny, uprzejmy. Odpowiednio dużo czasu poświęca każdej pacjentce, i ( w razie potrzeby) jej mężowi/ partnerow

Wspaniały lekarz, pełna poświęcenie. niewiarygodnie szczera i miła osoba. Prowadzi moja pierwszą ciązę i jest naprawdę baredzo wyrozumiała, gdyż zadaję setki ppytań. Pani doktor daje prywatny numer telefonu i pamieta wszystkich pacjentów. Jak mam jakis problem to wiem, że bez problemu mogę zadzwonić i dopytać, jeśli nie może odebrać to zawsze oddzwania. polecam serdecznie tego lekarza, jest naprawdę wspaniała!!!

Świetna Pani Doktor. Prowadziła moją ciążę, a także odbierała mój poród. Zawsze pod telefonem, zawsze uśmiechnięta, miła, delikatna. Polecam bez wahania. Mam nadzieję, że uda mi się u Niej poprowadzić drugą ciążę.

Lekarz na piątkę. Naprawdę super :) polecam bez cienia wątpliwości.

Lekarz na piątkę. Naprawdę super :) polecam bez cienia wątpliwości.

Super lekarz, przesympatyczna osoba, delikatna i przemiła. Polecam z całego serca

Super lekarz, przesympatyczna osoba, delikatna i przemiła.
Polecam z całego serca