mgr Julita Bryl-Drzewiecka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Do Pani Julity przyjeżdżam z dzieckiem od niedawna , mamy duża odległość od Konina, jednak już po pierwszej wizycie uznaliśmy, że warto było. Bardzo polecam Panią Julita za to ,że rozumie nasze dziecko i wie jak do niego dotrzeć.

Wspaniała jako specjalista, byliśmy w sytuacji bez wyjścia, a jednak Pani Julita znalazła wyjście z sytuacji, polecam

Pani Julita pomogła nam w bardzo ciężkich chwilach życia, kompleksowość podejścia , pełna empatii , autentyczna, bardzo polecam

Pani Julita pełna szacunku dla drugiego człowieka z cierpliwością wysłuchuje naszych trosk, bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin