lekarz Julita Kowalska-Palacz

Ginekolog

Wspaniały lekarz, profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzący zarówno do pacjenta jak i jego stanu zdrowia. Pani doktor prowadziła moją ciążę, dzięki temu że skrupulatnie kontrolowała mój stan zdrowia doprowadziła mnie do szczęśliwego finału mimo wielu komplikacji i problemów. Moje dziecko jest zdrowe, dobrze się rozwija, a mogło być inaczej bo ciąża była zagrożona. Zdecydowanie polecam

Niesamowita Pani doktor. W gabinecie zero stresu. Nie ma strachu zadać każde pytanie. Super!!

Nie polecam przy skomplikowanych chorobach albo stanach zapalnych :/

Nie polecam przy skomplikowanych chorobach albo stanach zapalnych :/

Bardzo delikatna podczas badania, właściwie można zapomnieć, że jest się u ginekologa. Miła, uśmiechnięta, zawsze udzieli odpowiedzi nawet na najbardziej banalne dla niej pytania. Wysyła bez proszenia na wszystkie potrzebne badania, jeżeli jest coś nie tak, zaleca samokontrolę przez pewien okres i powrót z wynikami do niej. Przede wszystkim zero stresu w gabinecie. Aż chce się wracać :) Polecam wszystkim (przyszłym mamom przede wszystkim :)).

bardzo dobra,przyjemna lekarka. badanie przeprowadza delikatnie. wprowadza miła, odstresowującą atmosferę

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej