lek. dent. Juliusz Adamkiewicz

Polecam.Mily,uprzejmy i bardzo dokladny.Obecnie tylko chodze na kontrole i nic sie nie dzieje.Troszke trzeba posiedziec w poczekalni na swoja kolej,ale wole to,niz latac na poprawki do innych stomatologow.Najlepszy w miescie

Dentysta z gatunku tych, którzy mają przeswiadzczenie o swojej ogromnej slawie i mysla, ze swiat sie kreciu wokol nich. Lekraz dobry, ale bez szacunku do pacjenta, umawia na godzine 16 a do gabinetu wchodzi sie po 6 godzinach oczekaiwania. Osobiscie najpozniej wyszam od niego z gabinetu o 23:30, a za mna byl jeszcze jeden pacjent. Dodam, ze zumowiona bylam na 16:30. Ja nie mam zamiaru tam dalej sie leczyc, ze wzgledu na to wlasnie podejscie.

Lekarz z powołania. Do innego nie pójdę.

Lekarz z powołania. Do innego nie pójdę.

Nie ma lepszego stomatologa .Lecze sie u niego od 17lat i nie zamierzam nic zmieniac.Od 6lat mieszkam za grnica i jak mam problem z zebami a zdarza mi sie to teraz od czasu do czasu to specjalnie przyjezdzam do niego nie patrzac na koszty.Bardzo polecam

Lekarz miły,zabawny;) świetny! Profesjonalny!

Lekarz miły,zabawny;) świetny! Profesjonalny!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Elbląg"?

Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Elizy Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "TWOJE ZDROWIE"
14-411 Rychliki
Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu