I visited Jurij during my pregnancy 2 times in Medicover and EMC. Doctor is not interested in his patients, look like he don’t care . I had hard toxicosis and head ache, he didn’t gave me any medication or advices what I have to do.Also he didn’t checked my blood pressure and weight. He didn't palpate me. So for 2 month I been visiting this doctor, and decided to visit another doctor because on 15 weeks I still had all hard symptoms and I lost my weight. After visiting another doctor I realised how visit have to be : she checked my weight, blood pressure, palpated me, gave me prescription for some medication and send me to do analysis on hormones because it not normal and dangerous for baby. After her help I started to feel much better, while with Jurij help I had 2 month of tortures. Jurij completely don’t care about his patients. Only thing he can say - “just wait, once everything will be OK”. I don’t recommend to visit this doctor.

Bardzo profesjonalny, oddany, ciepły, przemiły doktor. Zawsze pod telefonem, można rzecz dzień i noc (żona doktora to musi być bardzo wyrozumiała kobietka :). Mogę w czystym sumieniem polecić doktora, dzięki któremu od dwóch miesięcy mogę cieszyć się Mateuszkiem, który przyszedł na świat przez profesjonalnie wykonane cc w bardzo przemiłej atmosferze. Nie wyobrażam sobie ,aby jakikolwiek inny doktor poprowadził moją ciążę i mam nadzieję, że niedługo ponownie będę gościć u niego, bo szczerze mówiąc to będę tęsknić za wizytami. GODNY POLECENIA - 100 % lekarz oddany swojemu zawodowi :) Doktorze Jurij ...

GODNY POLECENIA - 100 % lekarz oddany swojemu zawodowi :)
Doktorze Jurij jeszcze raz dziękuję w swoim, męża i Mateuszka imieniu.

To najlepszy lekarz pod słoncem. W pierwszej ciaży gdy na IP na KTG mojemu synkowi spadło tętno do 60 zrobił wszystko aby uratować jego zdrowie, a na koniec z uśmiechem zapytał "no i po co nam się Pani zepsuła?". Drugie dziecko rodziłam miesiąc temu w Piasecznie i również towarzyszył mi doktor Feduniv, córeczce spadało tętno przy skurczach i już wisiała nad nami groźba cesarki,ale Pan doktor po zbadnaiu mnie powiedział, "będziesz rodzić" i po 10min miałam córeczkę w ramonach. Pomógł mi urodzić małą. Doktor jest świetnym fachowcem, cierpliwym, delikatnym, dyskretynm, ...

Doktor jest świetnym fachowcem, cierpliwym, delikatnym, dyskretynm, a przy tym świetnym człowiekiem, ktory potrafi rozłądować napięcie nawet w najtrudniejszej sytuacji. GORĄCO POLECAM. A Panu doktorowi jeszcze raz dziękuję za uratowanie zdrowia moich dzieci.

Znakomity specjalista, polecam kazdej kobiecie. Super podejscie do pacjenta.

Znakomity specjalista, polecam kazdej kobiecie. Super podejscie do pacjenta.

Czy może ktoś wie ile kosztuje prywatna wizyta u Pana Doktora i gdzie przyjmuje?

Jest to najmilszy doktor u jakiego byłam kiedykolwiek. Poswięca dużo czasu , nie naciąga na koszty, wszystko tłumaczy, wyspisuje skierowania badania na fundusz w czasie ciąży, leczyłam się u niego na bezpłodność, następnie prowadził moją ciąże, odpisuje na sms-y, oddzwania w razie potrzeby. Można na nim polegać. Jest po prostu suuper. Gorąco polecam!

doktor prowadzi moja ciaze od 4 mies-uprzejmy, kulturalny, wszystko odbywa sie bez zarzutu-rewelacja:)

Pan dr prowadzi moją ciąże od 5 tygodnia ciąży.Jaestem po raz pierwszy w ciąży a pan dr jest cierpliwym i wyrozumiałym lekarzem.Polecam wszystkim kobietom i tym które jeszcze nie rodziły.Pan dr bardzo kompetentny, poświęca tyle czasu ile potrzeba jest bardzo delikatny i godny zaufania.Nie zamieniła bym tego lekarza na innego.POLECAM

Trafiłam do Pana doktora Feduniva dośc późno, bo w końcu 7 miesiąca ciąży. Korzystałam z programu "mama zdrowie i ja". Bardzo delikatny, wyrozumiały i stale usmiechnięty lekarz. Mimo młodego wieku, bardzo kompetentny i z ogromną wiedzą. Nawet będąc w największym stresie kobieta ciężarna wychodzi za kazdym razem z gabinetu Pana doktora rozluźniona i odprężona. miły i serdeczny człowiek. Polecam wszytskim ciężarnym kobietom, szczególnie tym, które mają problemy z ciążą i bardzo się denerwują. !!!!!!!

Dr. Jurij Feduniv prowadził całą moją ciążę od 12 tygodnia w ramach programu "Mama, zdrowie i ja". Niedawno urodziłam synka:) Niesamowite jest to, że był moim pierwszym lekarzem - ginekologiem. Zawsze chodziłam do kobiet i strasznie bałam się tej pierwszej wizyty u mężczyzny. Ale pomyślałam sobie, że to przecież lekarz, jak każdy inny. Poza tym czego się nie robi dla dziecka?! Chciałam, aby ciąża była pod stałą kontrolą, a to umożliwiało mi członkostwo w programie:) Dr Feduniv okazała się bardzo kompetentnym, miłym, życzliwym człowiekiem z bogatą wiedzą medyczną. Bardzo skrupulatnie udzielała odpowiedzi na moje pytania, dobierał leki. Robił wszystkie niezbędne badania. Uważam, że ciąża prowadzona była w sposób wzorcowy. Pozwalał mi decydować co dla mojego dziecka w brzuszku jest dobre, a co nie. Myślał o rozwoju dziecka, zwracając uwagę na nie popadanie w przesadę. Podczas badania ginekologicznego bardzo delikatny, taktowny i szarmancki. I widać, że kocha dzieci - bo uśmiechał się zawsze gdy podczas badania słychać było bijące serduszko dziecka. Pełny profesjonalizm! Polecam każdej kobiecie:)