Jurij Feduniv

Bardzo profesjonalny, oddany, ciepły, przemiły doktor. Zawsze pod telefonem, można rzecz dzień i noc (żona doktora to musi być bardzo wyrozumiała kobietka :). Mogę w czystym sumieniem polecić doktora, dzięki któremu od dwóch miesięcy mogę cieszyć się Mateuszkiem, który przyszedł na świat przez profesjonalnie wykonane cc w bardzo przemiłej atmosferze. Nie wyobrażam sobie ,aby jakikolwiek inny doktor poprowadził moją ciążę i mam nadzieję, że niedługo ponownie będę gościć u niego, bo szczerze mówiąc to będę tęsknić za wizytami. GODNY POLECENIA - 100 % lekarz oddany swojemu zawodowi :) Doktorze Jurij ...

GODNY POLECENIA - 100 % lekarz oddany swojemu zawodowi :)
Doktorze Jurij jeszcze raz dziękuję w swoim, męża i Mateuszka imieniu.

To najlepszy lekarz pod słoncem. W pierwszej ciaży gdy na IP na KTG mojemu synkowi spadło tętno do 60 zrobił wszystko aby uratować jego zdrowie, a na koniec z uśmiechem zapytał "no i po co nam się Pani zepsuła?". Drugie dziecko rodziłam miesiąc temu w Piasecznie i również towarzyszył mi doktor Feduniv, córeczce spadało tętno przy skurczach i już wisiała nad nami groźba cesarki,ale Pan doktor po zbadnaiu mnie powiedział, "będziesz rodzić" i po 10min miałam córeczkę w ramonach. Pomógł mi urodzić małą. Doktor jest świetnym fachowcem, cierpliwym, delikatnym, dyskretynm, ...

Doktor jest świetnym fachowcem, cierpliwym, delikatnym, dyskretynm, a przy tym świetnym człowiekiem, ktory potrafi rozłądować napięcie nawet w najtrudniejszej sytuacji. GORĄCO POLECAM. A Panu doktorowi jeszcze raz dziękuję za uratowanie zdrowia moich dzieci.

Znakomity specjalista, polecam kazdej kobiecie. Super podejscie do pacjenta.

Znakomity specjalista, polecam kazdej kobiecie. Super podejscie do pacjenta.

Czy może ktoś wie ile kosztuje prywatna wizyta u Pana Doktora i gdzie przyjmuje?

Jest to najmilszy doktor u jakiego byłam kiedykolwiek. Poswięca dużo czasu , nie naciąga na koszty, wszystko tłumaczy, wyspisuje skierowania badania na fundusz w czasie ciąży, leczyłam się u niego na bezpłodność, następnie prowadził moją ciąże, odpisuje na sms-y, oddzwania w razie potrzeby. Można na nim polegać. Jest po prostu suuper. Gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana