dr n. med. Justyn Bogusz

Laryngolog

Druga wizyta i drugi raz jestem pod wrażeniem kompetencji i wszechstronności dr Bogusza. Jestem nietypową pacjentka, trudną w diagnozowaniu z powodu mojej niepełnosprawności, bo współistniejące choroby zacierają obraz problemu. Doktor rozmawia z pacjentem konkretnie, ale bez ograniczeń czasowych. Słucha i nie lekceważy sugestii pacjenta, co w moim wypadku jest niezwykle istotne. Jest pewny swojej wiedzy, dzięki czemu pacjent wychodzi z pewną diagnozą i bez wątpliwości. Potrafi też powiedzieć, że czegoś nie wie, co jest niezwykle cenne, bo wtedy diagnoza nabiera na znaczeniu. Pozamedycznie dodam, że ma charakterystyczne, szorstkie, ale jednak, poczucie humoru, a ja to niezwykle cenię u ludzi.

Wspaniały lekarz, gdy mieszkałam na mazurach był brak takich specjalistów, gdy przeprowadziłam się do Katowic, w ciągu roku Dr. Bogusz wykonał u mnie trzy operacje,za co jestem wdzięczna bo pewnie bym już ogłuchła, i miała inne problemy laryngologiczne. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Ja zdecydowanie polecam, Pan dr robił mojemu synkowi drenaż uszu i wycięcie migdałka. Podczas pierwszej wizyty przeprowadził kompleksowy wywiad, potem zlecił badania, których wyniki potwierdziły wstępną diagnozę, zastosował skuteczne leczenie. Pierwsze wizyty były prywatne, potem juz w ramach NFZ. Podejście do pacjenta bez zarzutu. Pomocny, życzliwy, działa szybko i skutecznie - taki własnie powinien byc każdy lekarz.

Lekarz kompetentny i dobry,szpec w swojej dziedzinie.Jak dla mnie i mojej corki miły oraz poswieca nam tyle czasu ile trzeba.Dziekujemy Panie doktorze!

Nie polecam tego lekarza nikomu. Zachowuje się w sposób arogancki i wywyższający się. Dr Bogusz przeprowadzał moją operację 2 lata temu i od tego czasu mam jeszcze większe problemy z zatokami, niż miałam. Po operacji był poranny obchód, na którym dr tylko spytał jak się czuję i wyszedł, nie pozostawiając mi czasu na odpowiedź. Po chwili wrócił i spytał co ja jeszcze robię na oddziale, skoro mogę iść do domu. Wypisał mnie ze szpitala w niespełna dobę po operacji, nie tłumacząc nic.Po powrocie do domu była gorączka, wymioty itp. Przyszła pora na ściągnięcie szwów. Dr zdecydował się je zdjąć po 7 dniach od operacji, jak się później okazało - to było zbyt wcześnie. Przy ściąganiu szwów dostałam krwotoku, co pan Bogusz skwitował tylko 'a bo ty jesteś taka krwista dziewczyna. poza tym nie będę pracował w takich warunkach, proszę mnie zawołać jak krwotok zostanie opanowany'. Przyszedł po 15 minutach i stwierdził, że jednak mi się jeszcze to nie zagoiło i konieczne było drugie szycie, które przysporzyło trochę bólu, ponieważ pan dr miał z tym problem. Przy szyciu dziąsło zostało tak naciągnięte, że odsłoniło korzenie zębów. Kolejne ściągnięcie szwów obyło się bez problemu, może dlatego, że szwy ściągała mi pielęgniarka.

Dr Bogusz usuwał moje migdałki w Katowickim Mavicie . Przypomina z zachowania trochę Housa, ale zdecydowanie wybrałbym się jeszcze raz na zabieg . Zdecydowany i konkretny lekarz . Nie dałem łapówki a co dziwne miałem przeprowadzony zabieg na bardzo wysokim poziomie ( sala z 2 łóżkami telewizor LCD ) szybko i konkretnie.

Dr Bogusz usuwał moje migdałki w Katowickim Mavicie .

Zdecydowany i konkretny lekarz .

B.duza wiedza/ widać, że po jakiś szkoleniach/, dwie wizyty, zabieg i po problemie. Straszono mnie uszkodzeniem nerwu na twarzy.Nic takiego. Naprawdę polecam.

Nie polecam tego lekarza, bo poważny problem zdrowotny został przez niego zbagatelizowany. Nie jest to lekarz z powołania, poza tym jest nieuprzejmy oraz arogancki. Szkoda tracić czasu na wizytę.

Gorąco polecam. Świetny diagnostka i dzięki temu skuteczne leczenie

Gorąco polecam. Świetny diagnostka i dzięki temu skuteczne leczenie

Fajny lekarz i miły dla dziecka dzisiaj byłam i jestem zadowolona,tłumaczy i poświeca tyle czasu ile potrzebuje pacjent.