Justyna Badura

2,6
2,6

Jestem zszokowana takimi krzywdzącymi opiniami o Pani doktor. Ustawiają się do niej kolejki, zawsze wysłucha i zada szczegółowe pytania zanim postawi diagnozę. Leczymy się u niej od wielu lat wraz z całą rodziną, mi uratowała życie wysyłając na badanie o którym nie pomyślało 5 innych lekarzy przed nią. Powinno być więcej takich rzetelnych lekarzy, gdybym mogła dałabym 6*

Byliśmy dziś z dzieckiem na Nocnej Opiece Medycznej w WOMP-ie. Fakt, Pani doktor jest oschła, ale przy tym rzeczowa i konkretna. W końcu jesteśmy u lekarza, a nie na pogaduchach z koleżanką. Do dziecka za to podeszła bardzo spokojnie i uprzejmie, była delikatna, przeprowadziła skrupulatne badanie. Na wszelkie moje pytanie odpowiedziała wyczerpująco. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Очень внимательный и профессиональный врач! Из минусов только то, что к ней всегда много желающих, прием немного задерживается, врач ответственно подходит к осмотру каждого больного и это может занять больше установленного времени.

A ja jestem bardzo zadowolony.Mam 70 lat i poznałem wielu lekarzy. Pani Doktor to świetny lekarz pierwszego kontaktu.Jeżeli mówisz konkretnie co Ci jest -słucha i myśli.Jest kostyczna ,ale przecież nie przychodzimy w celach towarzyskich tylko po pomoc ,którą uzyskałem. Polecam

A ja jestem bardzo zadowolony.Mam 70 lat i poznałem wielu lekarzy.
Polecam

Lekarz wg mnie niekompetenty nieprofesjonalny i strasznie nieuprzejmy. Na pytania dotyczące leku, odpowada lekceważąco, że nie ma czasu. Bardzo nie polecam tego lekarza. Brak jakiegokolwiek podejścia do drugiego człowieka, który często przychodzi przecież schorowany. Dla mnie zupełny brak szacunku i nieporozumienie. Nie można się tak odnosić do drugiej osoby.

Podczas teleporady Pani ta, która ponoć jest lekarzem???, zamiast mnie wysłuchać i służyć mi poradą medyczną oraz przede wszystkim skupić się na kwestii mojej dolegliwości odsyłała mnie do lekarza rodzinnego. Tłumaczyłem jej, że dolegliwość zaczęła się ok 2 tygodni temu, leczyłem się lekami, które miałem, gdyż na to schorzenie choruję od kilkunastu lat, ale w dzień wizyty doszło do eskalacji doznań bólowych i nie mogę wytrzymać. Pani stwierdziła z tumiwisizmem, że powinienem iść do swojego lekarza rodzinnego. Odpowiedziałem, że jest się bardzo ciężko dostać i nie jest to możliwe w szybkim czasie. pani kontynuowała , że powinienem iść o 7 rano i czekać w kolejce.
Zbywała mnie w nieprzyjemny sposób więc zażądałem jej nazwiska kilkuktotnie, rozłączyła rozmowę nie udzielając mi swoich danych i nie udzieliła mi pomocy pomocy!.
W swoim życiu spotykałem się z różnymi lekarzami i ich podejściem do pacjenta. A interakcji było sporo ze względu na mój stan zdrowia. Przez te wszystkie lata zaczynając od dzieciących, które pamiętam do dziś włącznie nie spotkałem się z tak bulwersującym podejściem do mojej osoby.
Pani ta jest zaprzeczeniem lekarza jej podejście wskazywało na to, że traktuje mnie z góry, zaszczuwała mnie poradnictwem niemedycznym oraz nie udzieliła mi najważniejszego pomocy, była grubiańska i bardzo nieprzyjemna.
Zachowanie tej osoby jest haniebne, sprzeczne ze złożoną przysięgą oraz misją i obowiązkiem jaki ma lekarz wobec pacjenta.
Takich lekarzy powinno się eliminować z zawodu, gdyż nie zasługują na interakcję z ludźmi. Pani ta zapomniała o najważniejszej kwestii kto ją utrzymuje ze swoich składek NFZ oraz ewentualnie na prywatnych wizytach.
PRZESTRZEGAM!!!

Kpina !!!! Opryskliwa , nadęta , wzdycha i sapie pod nosem jakby za karę pracowała Miałem NIEprzyjemność być z synem dwa razy u tej wrednej baby - nie odpowiada na zadane pytania , wprowadza w błąd - gdyby nie farmaceuta który wyjaśnił jak stosować lek mógłbym tylko dziecku zaszkodzić. Nie omieszkam złożyć oficjalnej skargi do Izby Lekarskiej

Nie omieszkam złożyć oficjalnej skargi do Izby Lekarskiej

Byłam z dwulatkiem na dyżurze wieczorem. Kobieta zbadała synka migusiem. Po czym powiedziała, że zaraz wróci bo idzie wypisać receptę i wyszła. Czekałam z chorym, zmęczonym i głodnym dzieckiem 50MINUT! W międzyczasie próbowałam w recepcji dowiedzieć się gdzie ja wcięło ale nie dostałam odp. Kiedy wróciła (wyraźne zrelaksowana) jak juz byłam z dzieckiem na korytarzu gotowa do wyjścia, słowem nie wspomniała czemu jej tyle nie było. A o diagnozę się musiałam doprosić i dopytać. TOTALNA KPINA A NIE LEKARZ.

Poszliśmy z mężem i córeczka, córka gorączka 39 stopni, nie tłumacząc nic nie sprawdzając temp przepisała antybiotyk nawet nie wiemy na co, zła że dziecko płacze..

Sumienna pełna poświęcenia dla pacjenta.Dobry fachowiec.Godna polecenia. Wysłucha wszystkich problemów pacjenta.

Sumienna pełna poświęcenia dla pacjenta.Dobry fachowiec.Godna polecenia.
Wysłucha wszystkich problemów pacjenta.