mgr Justyna Boreckamgr Justyna Borecka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Justyna Borecka

Seksuolog, Psycholog

Zajmuję się kompleksową terapią seksuologiczną w nurciepoznawczo-behawioralnym nastawionym na znalezienie i usunięcie określonego problemu - niezależnie od płci, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej oraz wieku.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół terapii problemów seksualnych oraz na zależnościach, które wpływają na postrzeganie seksu i zainteresowanie nim.

Mile się zaskoczyłam efektami terapii. Pani Justyna poświęciła mi maksymalnie dużo czasu, tyle ile mogła, aby postawić mnie na nogi. Sesje przebiegały w spokojnej atmosferze, bez nerwów.

Ze swojej strony mogę polecić terapię małżeńską. Zawsze miałam mieszane uczucia, jeśli chodzi o tego rodzaju "wsparcia". Nie ufałam psychologom. Moje zdanie radykalnie się zmieniło po współpracy, już po kilku wizytach zaczęliśmy z mężem odczuwać efekty spotkań oraz rozmów. Mamy jeszcze umówioną jedną, prawdopodobnie ostatnią wizytę. Znów jesteśmy szczęśliwi, chociaż jeszcze kilka miesięcy temu nie dawałam temu ani odrobiny szansy.

Takich specjalistów powinno być więcej. Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Czasem warto się przełamać i skorzystać z pomocy.

Muszę przyznać, że pomoc Pani Justyny jest nieoceniona. Odbyta terapia indywidualna, związana z zaburzeniami lękowymi zdała egzamin. Z czasem, stopniowo się przełamałam i coraz śmielej wychodzę na zewnątrz. Podziękowania, jestem bardzo wdzięczna.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog "?

Rafał Szyller

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12
Częstochowa
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236