mgr Justyna Breska-Kruszewska

Psycholog

Chodzę regularnie do Pani Justyny. Cieszę się, że nareszcie ktoś potrafi mnie wysłuchać. Posiada dużą wiedzę, udziela wsparcia. Nie rozmawia ze mną o nie ważnych sprawach - nie naciska. polecam

zdecydowałam się na wizyte u Pani Justyny gdyż poleciła mi ją znajoma.od dłuższego czasu miałam problem z synem a dokładnie z jego dość dziwnym zachowaniem.po rzetelnym wywiadzie ze mną , rozmową z dzieckiem oraz wskazówkami postępowania w końcu widze światełko w tunelu, gdyż wkoncu widze zmiany w zachowaniu syna. chce bardzo podziekowac p.Justynie za rady ktore dała jak i rozwiązanie problemu

Bałam się wizyty u psychologa - szczególnie tego że zostanę niezrozumiana i niewysłuchana a co gorsza z góry oceniona. Zmagam się z nadwagą od lat. Panią Justynę polecam. Potrafi słuchać i jak dla mnie zadaje odpowiednie pytania w odpowiednim czasie. Chce mi się do niej chodzić.