lek. dent. Justyna Czechowska

rewelacyjna stomatolog szczególnie gdy chodzi o zawiłe przypadki czy leczenie kanałowe. Polecam dr Justynę Czechowska. Wspaniała stomatolog, moja córka też tylko do niej chce chodzic

Dla mnie rewelacyjna dentystka. Leczenie kanałowe na jednej wizycie. Pierwszy raz ktoś wyleczył mi zęba w taki sposób. Jedna (choć długa) wizyta i po problemie.

Panią Czechowską polecił mi mój znajomy. Do tej pory miałam pecha do stomatologów, ponieważ zamiast leczyć zęby psuli je jeszcze bardziej. Odkąd chodzę do tej kliniki mam zdrowe zęby. Wiem że w nagłych przypadkach mogę zawsze na Panią doktor liczyć. Polecam bo naprawdę warto.

Profesjonalna opieka stomatologiczna w niesamowitym gabinecie! Pani doktor Czechowska dobrze wybrała swój zawód, to wspaniały lekarz. Polecam Panią doktor dla każdego kto myśli poważnie o zdrowych zębach. Leczenie zacząłem od górnej "jedynki" i przekonałem się, że borowanie zębów nie musi boleć. Teraz chodzę do SE+ i do Pani Justyny Czechowskiej.

Mogę tylko potwierdzić dobrą opinię o pani stomatolog. W moim przypadku było to leczenie kanałowe szóstki. Wszystko skończyło się na dwóch (chociaż długich) wizytach. Kanały pani doktor dokładnie wyczyściła i wypełniła, co widziałem na zdjęciu rtg. Plomba niczym się nie różni do reszty zęba. Same plusy.

Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta, dokładne badanie całego uzębienia a całe leczenie szóstki zaplanowane i wykonane dokładnie oraz bezboleśnie. Jeśli następne wizyty będą takie jak ta ostatnia, to będę polecał Panią doktor wszystkim znajomym.

Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, leczę się u niej już dłuższy czas i bardzo mi pomogła. Miałam duży problem, z którym nie mogłam sobie poradzić od kilku lat, a z pomocą doktor Czechowskiej udało się!