dr n. med. Justyna Izdebska

Okulista

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobry fachowiec, ma świetne podejście do pacjenta. Miałam zabieg pół roku temu, moja wad została zredukowana do 0.

Lekarka bardzo kompetentna, nie ma się do czego przyczepić, wszystko było na czas profesjonalnie, jeżeli chodzi o tłumaczenie choroby i leczenia to wszystko przełożone na nasz język nie ten typowo lekarski wię można zrozumiec:) Polecam można śmiało się udac do Pani doktor!

Zadowolona jestem pod każdym aspektem z Pani dr - miła, jasno tłumaczy, widać że każdego pacjenta traktuje całkowicie indywidualnie.Jestem bardzo zadowolona z wyboru Pani dr!

Profesjonalistka, bardzo przykłada się do zabiegu, jest dokładna i dba o każdy szczegół. Mogę wszystkim polecić:)

Pani doktor bardzo profesjonalna polecam wszystkim, którzy chcą wykonać korekcję laserową!!! Mam już 0 wadę:)

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML