lekarz Justyna Jałosińska

Psychiatra

Z całego serca polecam. Kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu, bardzo empatyczna, życzliwa. Bardzo mi pomogła w trakcie rozwodu i przejść z mężem. Wszystkim szczerze polecam. Wielu znajomych również leczy się u Pani doktor i są zadowoleni.

Wspanialy lekarz i wspaniala kobieta.polecam wszystkim znajomym i opinie innych sa takie jak moja

Polecam panią doktor, jest bardzo miła i ciepła. zamykam oczy i widzę jej uśmiech. Mi bardzo pomogła.

Pani doktor jest żywym przykładem że są jeszcze w tym kraju lekarze z powołania. Podeszła do mojego przypadku ze zrozumieniem i współczuciem. Ma w sobie coś takiego, że już przy pierwszej wizycie poczułem że mogę się przed nią bezgranicznie otworzyć. Nie dzieli pacjentów na lepszych i gorszych. Chciałbym uczęszczać do niej jak najdłużej i polecam tego lekarza innym.

Jest schematyczna w interpretacji choroby i podejściu do pacjenta. Mi nie pomogła.

Polecam!!!!Pani doktor to bardzo dobry lekarz,mila i przejmuje się pacjentem

Polecam!!!!Pani doktor to bardzo dobry lekarz,mila i przejmuje się pacjentem

bardzo dobry specjalista, dużo mi pomogła i nadal zamierzam uczęszczać na wizyty.

bez komentarza na jej temat mojej mamie na pewno nie pomogła

bez komentarza na jej temat mojej mamie na pewno nie pomogła

Bardzo ciepła młoda osoba.Przejmuje się pacjentem i pośwęca mu dużo czasu,kompetentna,zawsze usmiechnięta. Mojej mamie bardzo pomogła.Polecam wizytę u Niej.

Pani dr jesli mowa o tej samej z Łodzi ale przyjmuje na podst.umowy z NFZ. Bardzo miła, szlachetna, uczynna, przejmuje sie pacjentem... poza tym bardzo dlugo poswieca im czas. Przeprowadza dokładny wywiad, zawsze usmiechnięta. jest dobra młoda osobą :)

Przeprowadza dokładny wywiad, zawsze usmiechnięta.
jest dobra młoda osobą :)