dr Justyna Łygas

2,6

Wyjątkowo niemiła Pani doktor. Po przyjęciu dziecka na oddział noworodkowy traktowała rodziców w sposób bardzo nieuprzejmy i szorstki. O wszystko się czepiała, mówiła głupie i krytyczne komentarze. To nasze pierwsze dziecko i może nie wiedzieliśmy dokładnie w jaki sposób je prawidłowo pielęgnować, ale Pani doktor dosłownie zmieszała nas z błotem, tak jakbyśmy przyszli z jakiejś patologii i chcieli zrobić krzywdę dziecku. Doprowadziła mnie tym do płaczu i poczucia, że nie nadaję się na matkę. Odradzam kontakt z tą Panią doktor bo jej głupie komentarze naprawdę mogą kogoś skrzywdzić

Pani doktor wyjątkowo nie lubi kamery, będąc przy tym wyniosła i buńczuczna. Co do jej kompetencji ciężko mi się ustosunkować, jako lekarz dyżurny w 10 sekund postawiła diagnozę, chociaż lekarz prowadzący przez tydzień nie jest pewny co jest naszemu noworodkowi. Nie wiem czy to pani, której obecnie wystawiam ocenę jest tak genialna, czy lekarz prowadząca tak niekompetentna. Zdecydowanie odradzam.

Pani doktor była lekarzem prowadzącym moją córkę w CZD. Rodzicom, którzy na nią trafią polecam od razu zmienić lekarza prowadzącego. Pozwala sobie na bardzo nieprzyjemne docinki nic nie wnoszące do leczenia. Wychodzi z założenia, że skoro rodzic wyraził zgodę na leczenie przy przyjęciu, to nie musi informować o podanych lekach a samego rodzica traktuje jak zło konieczne. Diagnostykę poprowadziła prawidłowo, chociaż na zmianach skórnych się nie zna. Córka w trakcie pobytu dostała trądziku noworodkowego, który uznała za skazę białkową i nakazała wprowadzenie specjalnego mleka. Podsumowując, jeżeli chcesz wiedzieć co się ...

Podsumowując, jeżeli chcesz wiedzieć co się dzieje na każdym etapie i mieć wszystko lub chociaż większość wytłumaczoną to na tą panią nie licz.
Wyszłam ze szpitala z terminami wizyt, wypisem z którego więcej się dowiedziałam niż z pobytu przez niemal 2 tygodnie na oddziale i oburzeniem jak można być traktowanym przez pediatrę. Nie polecam a wręcz odradzam.

Coz można napisać o tej Pani Dr? Nasze doświadczenia nie należą do miłych. Pani Dr swoją postawą sprawia, że praktycznie nie ma z nią kontaktu. Nie można o nic zapytać. Przerywa wypowiedzi. Jej informacje ktore przekazuje lakoniczne i nic z nich nie wynika. Jest bardzo nieuprzejma. Podczas konsultacji nie zapytala nas o nic co dotyczyla dziecka. Czy jest jakas zmiana/poprawa - po prostu o nic. Zostalismy przyjeci z zalozeniem, ze juz nie potrzebujemy konsultacji i właściwie po co tu przyszliśmy - termin ustala inna Pani Dr, a nie my. Nas konsultowała w CZD.
Nie dowiedzialem sie nic,zupełnie nic, z tej konsultacji odnosnie zdrowia naszego dziecka. Nie polecam. Z takim podejściem do pacjenta, to raczej Pani Dr powinna zostac anestezjologiem a nie pediatra. Zero empatii, zero ludzkich cech życzliwości.
Bylem i nadal jestem zazenowany kontaktem z takim lekarzem i jeszcze w takim miejscu jak CZD. Czesto ludzie jezdza z calej Polski do CZD i jak trafi na takiego lekarza, to można jeszcze bardziej sie zalamac. Na codzień pracuje w branży medycznej i nigdy nie spotkałem kogoś takiego.

Cholernie niemiła. Traktuje ludzi z góry. Zachowuje się jakby miała problemy emocjonalne albo psychiczne. Idealna kandydatka na lekarza w obozie śmierci.

czy te super oceny to po wizytach prywatnych ? Bo wizyty NFZ czyli pacjenci w CZD są inaczej traktowani!

czy te super oceny to po wizytach prywatnych ?
Bo wizyty NFZ czyli pacjenci w CZD są inaczej traktowani!

czy te super oceny to po wizytach prywatnych ?
Bo wizyty NFZ czyli pacjenci w CZD są inaczej traktowani!

Najlepszy lekarz pediatra w całym Mińsku. A byłam już u wszystkich. Dobrze stawia diagnozę o wszystko pyta. Polecam

Diagnoza trafna, dobry kontakt z dziećmi.Polecam

Diagnoza trafna, dobry kontakt z dziećmi.Polecam

Dla mnie liczy się przede wszystkim trafność diagnozy i skuteczność leczenia. A te oczekiwania Pani doktor spełnia w 100%. Nie zdarzyło się, żebym wyszła z gabinetu i nie uzyskała odpowiedzi na którekolwiek z moich pytań czy wątpliwości. Niektórzy rodzice mówią, że Pani doktor jest niemiła, że oschła . A ja odniosłam wrażenie, że ona sprzeciwia się podejściu do leczenia dzieci takiemu, które można określić słowami "jedna mama drugiej mamie". A przecież każde dziecko leczy się inaczej, bo każdy organizm jest inny. Wiem co piszę, bo jest lekarzem mojego dziecka już 10 lat i nigdy się nie zawiodłam. To prawda miewa dni kiedy kontakt z nią jest nieco trudniejszy, ale kto z nas takich dni nie ma?