Justyna Maik-Dembnicka

Psycholog

Nie polecam. Zmagam się z zaburzeniami obsesyjno kompulsywnymi, a pani psycholog zamiast terapii poznawczo behawioralnej wysłała mnie na terapie grupową gdzie ludzie z kompletnie innymi problemami, nie mający pojęcia o moich problemach dawali mi beznadziejne rady.

Chciała bym bardzo polecić Panią Justynę jest super psychologiem słucha i naprawdę jest skuteczna. Jak dla mnie okazała się naprawdę kompetentna. Jestem zadowolona leczenie tarło kilka miesięcy ale efekty są duże.

Bardzo polecam tą Panią. chodziłam do nie dwa lata teraz mogę żyć jak wolny człowiek a terapie zakończyłam dawno temu.

Całkowicie nie zgadzam się z poprzednią opinią, byłam u Pani Justyny na wizycie i leczyła mnie przez trzy miesiące na terapii prawie codziennie i jestem zadowolona z efektów. Wizyta i leczenie u psychologa jest trudne i sama bardzo się bałam przed nią ale daje efekty i tzeba być cierpliwym. Na początku jest ciężko ale z czasem czuć poprawę.

ta pani sama się powinna udać do psychologa

ta pani sama się powinna udać do psychologa