lekarz Justyna Płusajska

Wszyscy lekarze powinni ,mieć takie podejście do pacjenta . Super lekarz. Godny zaufania. Zawszę uśmiechnięta.

Dr. Justyna to wzór Lekarza !!!!!!!!!!!! jest pod każdym względem Extra gotowa z uśmiechem polecam każdej pacjentce bez obaw !!!!!! noi już! poleca kolega z pracy

Anioł nie człowiek. Lekarz z prawdziwego powołania, oddany pacjentkom, a przy tym uśmiech nie schodzi z ślicznej buzi. Kompetentny i rzetelny młody lekarz godny polecenia. Ma zawsze czas żeby wysłuchać i udzielić pomocy, a poza tym prawdziwy dar w rękach. Dla mnie pobyt w szpitalu dzięki Pani Doktor wydał się znacznie mniej trudny za co z całego serca dziękuję.

Pani doktor jest przemiłą osobą. Byłam u niej na swoim pierwszym badaniu ginekologicznym i niczym się nie stresowałam - wszystko mi wyjaśniała, co będzie robić itd.

Pani Doktor młoda, ale odpowiedzialna i godna zaufania. Wszystko spokojnie tłumaczy - zarówno gdy robi USG jak i przy porodzie. Przy tym bardzo sympatyczna, zawsze miła i z uśmiechem na ustach odpowiada na wszystkie, nawet najgłupsze pytania. Wiem też, że prowadzi zajęcia w szkole rodzenia i tam też stara się jak najwięcej przekazać przyszłym rodzicom. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Doktor, której jestem wdzięczna za opiekę i troskę podczas wielokrotnych pobytów na oddziale.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tomaszów Mazowiecki"?

dr
Wojciech Kocemba