mgr Justyna Raupuk

Psychoterapeuta

Pani Justyna to wspaniała i życzliwa osoba. Przerobiła ze mną traumę, którą miałem od 5 lat, żaden z wcześniejszych psychologów tak bardzo mi nie pomógł. Na każdym spotkaniu była zaangażowana i dała mi narzędzie dzięki któremu sobie poradziłem. Polecam!

Naprawdę dobry psycholog. Kilka miesięcy terapi odmieniło moje życie. Nie jest to teraputa dla kogoś kto nie chce pracować nad sobą - trzeba włożyć trochę wysiłku w "naprawę siebie". Polecam i zostawiam linka do kontaktu http://psychoterapia-cbt.gda.pl/kontakt.html