lekarz Justyna Rogalska

Kardiolog

Dr.Rogalska jest lekarzem godnym polecenia ,jestem pacjentem Pani dr.Rogalskiej i nie mogę się zgodzić z opinią P.Maiki .

Wyjątkowo sympatyczna i kompetentna lekarka. Spokojnie " po ludzku" tłumaczy zawiłości choroby. Polecam

Lecze sie u p.doktor od 7lat i stwierdam,ze to bardzo dobry fachowiec,a zarazem osoba kompetentna,wyslucha pacjenta i dobrze wytlumaczy przebieg leczenia.Polecam

Pani Rogalska nie jest lekarzem, a pseudo lekarzem.Człowiek bez uczuć!Brak szacunku do pacjenta -krzyczy,obraża.Żeby być dobrym lekarzem-trzeba posiadać tez dobre serce! Niestety wydaje mi się, że Pani Rogalska pomyliła zawody.

Leczę się u Pani Rogalskiej ponad 3 lata i jestem zadowolona. Przyjmuje również w Rędzinach. Choć niestety na wizyt trzeba długo czekać ale warto.

Bardzo miła i kompetentna osoba.Zdecydowanie polecam.RL .

Bardzo miła i kompetentna osoba.Zdecydowanie polecam.RL