dr n. med. Justyna Tabaka-Pradela

Neurolog

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna, ale po za tym niekompetentna. Uprzejmość dla pacjenta to nie wszystko trochę wiedzy medycznej by się przydało.Łaczy farnaceutyki które wzajemnie się wykluczają.Zrzuca z umówionych wizyt niewygodnych pacjentów.

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna ,brakuje lekarzy z takim podejściem do do pacjenta.Wspaniały lekarz dociekliwy i chcący pomóc.

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna, ale po za tym niekompetentna. Uprzejmość dla pacjenta to nie wszystko trochę wiedzy medycznej by się przydało. Zleca badania nie mając pojęcia o szkodliwości i wskazaniach nie ważne co na kliszy tylko co radiolog opisał. Dla Pani doktor TK i MR to to samo, a jeśli ktoś ma wiedzę na temat badań to już się Pani Doktor nie podoba. Proponuję powtórkę o radiologii.

Zignorowany przez wielu neurologów, trafiłem na oddział neurologiczny w bardzo ciężkim stanie. Jedno szczęście, że lekarzem prowadzącym była pani doktor Pradela. Intuicja połączona z wiedzą na najwyższym poziomie była kluczem w długotrwałym leczeniu. Niezwykle wnikliwa diagnostyka i wprowadzone leczenie poparte w licznych konsultacjach przez innych specjalistów odniosło pożądany skutek. Muszę przyznać, że lekarzy z takim podejściem do medycyny i z takim doświadczeniem raczej się nie spotyka. No chyba, że dr House? A do tego niezwykle sympatyczna.

Polecam Takich lekarzy nam brekuje w Polsce.Barzo mila,kapetentna i rzeczowa Kobieta

Polecam
Takich lekarzy nam brekuje w Polsce.Barzo mila,kapetentna i rzeczowa Kobieta

Zgadzam sie z przedmówczynią! Poza tym jak ktoś "ledwo chodzi i połamany wchodzi do gabinetu" to chyba ma coś z głową i mało wie na temat dyskopatii. A może Pan ma coś na sumieniu...

Dr Tabaka-Pradela to znakomity lekarz. Byłam już u wielu specjalistów i nikt nie poświęcił mi tyle uwagi co Ona. U innych lekarzy nie sprawdzano nawet moich odruchów (czy jak to się tam fachowo nazywa) a Pani dr poświęciła na to ponad pół godziny. Nikt nie uznał za konieczne aby wytłumaczyć mi na czym polega moja jednostka chorobowa i co mogło być jej przyczyną. Choruję na padaczkę od 6 lat, przez 4 lata prowadzona byłam przez wielu neurologów, ataki powtarzały się dość często, po lekach zapisanych przez innych chodziłam jak "naćpana". Przez dr Justynę prowadzona jestem od 2 lat. Zmieniła leki, które do tej pory brałam. W przeciągu tych 2 lat miałam 2!!! ataki (wcześniej przynajmniej 2 ataki to miałam w jednym miesiącu). Nie mam nic do zarzucenia. Jedyne co mogę zrobić to podziękować za życzliwość i wyrozumiałość. Polecam z całego serca - Justyna

jest zasadnicza róznoica pomiędzy wizytami publicznymi a prywatnymi, w sytuacji kiedy kasa nie przychoodzi do lekarza tylko jest to NFS to niestety nie do końca jest wszystko w porządku, niemoc lekarza w niektórych sytuacjach ????????????, a grzeczność uprzejmość to nie wszystko

Pani Doktor jest niebywale grzeczną, ciepłą i ujmującą osobą. Była moim lekarzem prowadzącym. Jest bardzo kompetentna, w sposób zrozumiały dla pacjenta przekazuje wszystko na temat badań, choroby. Nikt nigy nie badał mnie tak dokładnie, wnikliwie i dociekliwie jak Pani doktor ( badanie około 40 minut) byłam zdumiona, że tak wygląda badanie neurologa (wcześniej badało mnie trzech różnych, mniej więcej ok. 10 min), jeszcze bardziej byłam zdumiona że w badaniu brała udział Pani mgr fizjoterapii (również bardzo kompetentna i przemiła osoba), którą Pani Doktor pytała o zdanie.Moje leczenie, jak również rehabilitacja było bez zastrzeżeń. Jestem osobą samotną, Pani Doktor pomagła załatwić mi opiekę pielęgniarki po szpitalu, uzyskałam instrukcje Pani mgr Agnieszki ( niestety nazwiska nie pamiętam)co do tego jak dalej się usprawniać i funkcjonować w domu. W tej chwili jestem osobą, która z niewielką pomocą radzi sobie po udarze mózgu. Gorące podziękowania dla Pani Doktor i również dla Pani Agnieszki. Nie życzę nikomu choroby, ale jeżeli już to życzę przejścia przez to wszystko w "towarzystwie" tych dwóch przekochanych osób. Bardzo i na zawsze wdzięczna pacjentka