dr n. med. Justyna Teliga-Czajkowska

Pani doktor prowadziła moją czwartą ciążę i jedyną zakończoną sukcesem. Mimo mojej trudnej historii, pani doktor najpierw zajęła się diagnostyką problemów, następnie prowadziła ciąże od samego początku do samego końca. Pod koniec ciąży pojawiły się podejrzenia hipotrofii na które pni doktor zareagowała skutecznie i z należytą starannością.(na szczęście niepotwierdzone i z dzieckiem wszystko w porządku). Polecam z całego serca.

Wspaniały lekarz, bardzo zapobiegliwy, polecam

Wspaniały lekarz, bardzo zapobiegliwy, polecam

Najlepszy Lekarz jakiego spotkałam w życiu!!!!!!!!!!! Kompetentna, delikatna w badaniu, pracuje z pasją i zaangażowaniem. Prowadziła moją ciąże od 22 tyg. do końca!!! łącznie z osobistym wykonaniem cesarki!! Rewelacja!! Czekając na kozetce przed salą operacyjną to ona mnie pocieszała i uspakajała- mimo, że już jej obecność mi wystarczyła i byłam spokojna, że jestem w dobrych rękach;-) nie dostałam żadnych leków uspakajających a mimo to wiedziałam, że nic złego się nie stanie. Na sali operacyjnej będąc w pełni świadoma - zaglądała co chwila przez parawan (operując jednocześnie) i mówiła co i ...

Najlepszy Lekarz jakiego spotkałam w życiu!!!!!!!!!!!
Kompetentna, delikatna w badaniu, pracuje z pasją i zaangażowaniem.
Prowadziła moją ciąże od 22 tyg. do końca!!! łącznie z osobistym wykonaniem cesarki!! Rewelacja!! Czekając na kozetce przed salą operacyjną to ona mnie pocieszała i uspakajała- mimo, że już jej obecność mi wystarczyła i byłam spokojna, że jestem w dobrych rękach;-) nie dostałam żadnych leków uspakajających a mimo to wiedziałam, że nic złego się nie stanie. Na sali operacyjnej będąc w pełni świadoma - zaglądała co chwila przez parawan (operując jednocześnie) i mówiła co i jak , pytała czy ze mną wszystko w porządku.
Jest przemiłą, przesympatyczną lekarką z powołania. Bardzo spokojna i zrównaważona. Polecam gorąco!!!!

Super Pani doktor, bardzo kompetentna, liczy się dla nie pacjent, miałam ciąże prowadzoną na fundusz na Karowej. Przyjęła mnie do siebie w połowie ciąży, nie odczułam żadnej różnicy w wizycie w przychodni od prywatnej. Zleca wszelkie badania jakie się należą. Serdecznie polecam ją i cały szpital na Karowej

Niestety nic dobrego na temat tego lek powiedzieć nie mogę. Może jak ktoś chodzi na wizyty prywatne i buli kasę jest inaczej, mnie zostawiła na lodzie w 37 tyg ciąży z poważnymi problemami choroby przewlekłej i hipotrofią u dziecka. Mimo że cała ciążę prowadziłam u niej na karowej to jak zaczeły się poważne problemy zostałam sama i muszę szukać szpitala który mi teraz po prowadzeniu pani doktor pomoże.

Bardzo profesjonalny lekarz. Prowadzę już u niej drugą ciążę. Polecam!

Bardzo profesjonalny lekarz. Prowadzę już u niej drugą ciążę. Polecam!

Przesympatyczna, kompetentna pani Dr, polecam.Ceny wizyt i badań może nie są małe ale warto.Prowadzenie ciąży-super-ciepła, rzeczowa,z indywideualnym podejściem do pacjentki.Pracuje w szpitalu na Karowej.

Bardzo profesjonalne, kulturalne i indywidualne podejście do pacjenta.

Bardzo profesjonalne, kulturalne i indywidualne podejście do pacjenta.