dr n. med. Justyna Teliga-Czajkowska

Wspaniały lekarz, bardzo zapobiegliwy, polecam

Wspaniały lekarz, bardzo zapobiegliwy, polecam

Najlepszy Lekarz jakiego spotkałam w życiu!!!!!!!!!!! Kompetentna, delikatna w badaniu, pracuje z pasją i zaangażowaniem. Prowadziła moją ciąże od 22 tyg. do końca!!! łącznie z osobistym wykonaniem cesarki!! Rewelacja!! Czekając na kozetce przed salą operacyjną to ona mnie pocieszała i uspakajała- mimo, że już jej obecność mi wystarczyła i byłam spokojna, że jestem w dobrych rękach;-) nie dostałam żadnych leków uspakajających a mimo to wiedziałam, że nic złego się nie stanie. Na sali operacyjnej będąc w pełni świadoma - zaglądała co chwila przez parawan (operując jednocześnie) i mówiła co i ...

Najlepszy Lekarz jakiego spotkałam w życiu!!!!!!!!!!!
Kompetentna, delikatna w badaniu, pracuje z pasją i zaangażowaniem.
Prowadziła moją ciąże od 22 tyg. do końca!!! łącznie z osobistym wykonaniem cesarki!! Rewelacja!! Czekając na kozetce przed salą operacyjną to ona mnie pocieszała i uspakajała- mimo, że już jej obecność mi wystarczyła i byłam spokojna, że jestem w dobrych rękach;-) nie dostałam żadnych leków uspakajających a mimo to wiedziałam, że nic złego się nie stanie. Na sali operacyjnej będąc w pełni świadoma - zaglądała co chwila przez parawan (operując jednocześnie) i mówiła co i jak , pytała czy ze mną wszystko w porządku.
Jest przemiłą, przesympatyczną lekarką z powołania. Bardzo spokojna i zrównaważona. Polecam gorąco!!!!

Super Pani doktor, bardzo kompetentna, liczy się dla nie pacjent, miałam ciąże prowadzoną na fundusz na Karowej. Przyjęła mnie do siebie w połowie ciąży, nie odczułam żadnej różnicy w wizycie w przychodni od prywatnej. Zleca wszelkie badania jakie się należą. Serdecznie polecam ją i cały szpital na Karowej

Niestety nic dobrego na temat tego lek powiedzieć nie mogę. Może jak ktoś chodzi na wizyty prywatne i buli kasę jest inaczej, mnie zostawiła na lodzie w 37 tyg ciąży z poważnymi problemami choroby przewlekłej i hipotrofią u dziecka. Mimo że cała ciążę prowadziłam u niej na karowej to jak zaczeły się poważne problemy zostałam sama i muszę szukać szpitala który mi teraz po prowadzeniu pani doktor pomoże.

Bardzo profesjonalny lekarz. Prowadzę już u niej drugą ciążę. Polecam!

Bardzo profesjonalny lekarz. Prowadzę już u niej drugą ciążę. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana