dr n. med. Kamil Drucisdr n. med. Kamil Drucis - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Specjalista chirurgii ogólnej
Specjalista chirurgii onkologicznej
Konsultacje i kwalifikacja do zabiegów prywatnych - Medgart Centrum Medyczne.

Specjalista chirurgii ogólnej
Specjalista chirurgii onkologicznej
Konsultacje i kwalifikacja do zabiegów prywatnych - Medgart Centrum Medyczne.

Estera

17.02.2017

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Ania

17.05.2016

Dzięki operacji wykonanej przez doktora moja mama żyje. Mimo dnia wolnego poświęcił czas na ratowanie życia pacjentki. Nie jesteśmy w stanie wystarczająco wyrazić naszej wdzięczności. Pozostaje powiedzieć DZIĘKUJĘ.

Anonim

18.02.2016

Teraz spokojnie mogę napisać opinię, Pan Drucis zajął się moją starszą siostrą gdy inni lekarze nie mieli na nią planu leczenia i uratował jej zdrowie! Szukałem informacji do kogo się zgłosić, rozmawiałem ze znajomymi, patrzyłem po intenecie i tak znalazłem ten portal i Pana doktora. Po przeczytaniu opinii i rozmowie z siostrą zdecydowaliśmy się na wiztę na którą ją zawiozłem. Lekarz bardzo uprzejmy, indywidualnie podchodzi do pacjenta, wszystko nam wytłumaczyl i opisał jak ma siostra robić. Teraz jest pod stałą kontrolą Pana Drucisa i nie wyobraża sobie zmiany lekarza. Bardzo dobry fachowiec i widać, że chce być tym lekarzem. Oby więcej takich ludzi, serdecznie dziękuję w imieniu siostry.

Anonim

18.02.2016

Magda

10.11.2014

Wspanialy lekarz,cudowny czlowiek,wrazliwy na ludzkie nieszczescia,potrafi zawsze podniesc na duchu. Kazdemu zycze,aby jak zajdzie taka koniecznosc,spotkali na swoje drodze takie lekarza.... Dziekuje za wszystko Panie Doktorze!!!!!!! :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Mława"?

dr
Dariusz Wyrzykowski