dr n. med. Kamil Hadi

Pediatra

Najlepszy lekarz jakiego znamy. Dwójka dzieci 6 lat i roczek i oboje u pana Kamila. Świetny specjalista. Zdecydowanie bardzo polecam

Moje dwie córki są pod opieką Pana Doktora od czasu pojawienia się na Świecie. Starsza od 16 lat a młodsza od 15 . . . Rewelacyjny specjalista i człowiek, bezgranicznie oddany swojej pracy i pacjentom. Dzwoniąc nawet w weekend, normalnie to czas wolny lekarza dla jego rodziny... zawsze otrzymam pomoc/poradę. Polecam i dziękuję.

Doktor Hadi jest wzorowym lekarzem. Jego poświęcenie sprawie i szczera chęć niesienia pomocy tworzą niezwykle sympatyczną aurę wokół jego osoby, obdarzony jest przy tym prawdziwym profesjonalizmem i konkretnymi działaniami. Widać, że robi to, co kocha. Większość naszych lekarzy powinna brać przykład z doktora! Być może to poprawiłoby stan całej służby i jakże różnej opinii pacjentów o niej.. Doktorze, w imieniu swoim i wielu całej rzeszy innych pacjentów - serdecznie dziękuję!:)

Świetny lekarz, korzystamy z pomocy Pana doktora od prawie 6 lat z synem i od 1,5 roku z córką. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i świętą cierpliwość. Także do rodziców :-) Nie szafuje antybiotykami, wręcz przeciwnie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Pediatra godny polecenia. Rozmawia z dziećmi i z rodzicami. Zawsze dokładnie bada, nie bagatelizuje żadnych sygnałów. Miły i kulturalny. Oby więcej takich lekarzy! I pracująca z nim pielęgniarka Pani Małgosia, również przemiła osoba.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8