lek. med. Kamil Ruciński

Psychiatra

za którym razem Pan doktor dopasował Wam odpowiedni lek?Byłąm tydzień temu pierwszy raz na wizycie i czekam na efekty

Świetny lekarz. Jestem w trakcie leczenia, dostałem zupełnie inne leki niż przepisał mi poprzedni psychiatra i widzę poprawę. Godny zaufania człowiek. Jestem bardzo zadowolony i polecam Dr Rucińskiego.

Bardzo dobry fachowiec, wzbudzający zaufanie, najlepszy psychiatra w Nysie.

Bardzo dobry fachowiec, wzbudzający zaufanie, najlepszy psychiatra w Nysie.

Od ponad roku borykam sie z depresją,ktos kto na nia cierpi wie co to za męka.Byłam kilka razy u psychiatry w Opolu,miałam 3x zmieniane leki ale bez efektu., Pod opieka P dr Rucińskiego jestem od wiosny b.r= po 1 wizycie dał mi lek (nazwy i dawki nie zdradze) i po 2 tyg poczulam sie lepiej a po miesiącu w pelni dobrze.wspaniała wiedza,intuicja,podejscie do chorego.Mamy wrzesien- co miesiąc jestem u P.doktora,biore lek,pracuję,zajmuję sie domem itd.to chyba wystarczy. KARINA

Same piatki wystarcza za komentarz.Dzisiaj bylam na kolejnej wizycie u dr Rucinskiego.Zawsze place 30-40 zl ale dzisiaj gdy zapytalam o wynagrodzenie uslyszalam: NIC. Próbowałam oponować..Pan Doktor uciął..ma pani dwojke dzieci za kilka dni Dzień Dziecka to proszę dzieciom kupic duzo slodyczy.I konczymy dyskusję o moim honorarium! TO PRAWDZIWY LEKARZ SERCE

SERCE

Prawdziwy specjalista w tej dziedzinie,godny polecenia.ADELA

Prawdziwy specjalista w tej dziedzinie,godny polecenia.ADELA

Doskonały,doświadczony lekarz.Wreszcie mam super dobrany lek na bezsenność.Rozmowny,sympatyczny,fachowy. AREK

AREK

Sympatycny rozmowny,byłem stremowany(pierwsza wizyta) ale od razu trema uleciała.Dużo pyta i dużo słucha i nabierasz wraenia ze znamy sie od dawna.B.trafnie dobrał mi lekarstwo a 30 min rozmowę oceniam na 5 z plusem. ANIMA

ANIMA

Z przyczyn rodzinnych drobne problemy psychiczne miałem od dłuższego czasu. Korzystałem z usług różnych lekarzy psychiatrów w woj. opolskim oraz dolnośląskim z niezadowalającym efektem. Nerwy, wydane pieniądze, itp....... O Panu Rucińskim przeczytałem między innymi na tym forum. Po pierwszej wizycie wyszedłem już innym, lepszym człowiekiem z uśmiechem na twarzy. Doktor potrafi przede wszystkim pomóc dobrą, mądrą rozmową i jeśli to konieczne, odpowiednimi lekami.

Wczoraj byłem po raz pierwszy u p.doktora. Bardzo obawiałem się tej wizyty, ale jestem z niej b. zadowolony. P.doktor kompleksowo podszedł do moich problemów.Poświęcił mi sporo czasu. Ma bardzo dobre przygotowanie fachowe i ogromne doświadczenie medyczne, wsłuchuje się w skargi, dla pewności dopytuje, dokładnie bada i zapoznaje się z wynikami badań dodatkowych, oraz z dotychczasowym leczeniem. Leczy nie tylko chemią ale także dobrym słowem i wpajaną nadzieją.