lek. med. Kamil Ruciński

Psychiatra

za którym razem Pan doktor dopasował Wam odpowiedni lek?Byłąm tydzień temu pierwszy raz na wizycie i czekam na efekty

Świetny lekarz. Jestem w trakcie leczenia, dostałem zupełnie inne leki niż przepisał mi poprzedni psychiatra i widzę poprawę. Godny zaufania człowiek. Jestem bardzo zadowolony i polecam Dr Rucińskiego.

Bardzo dobry fachowiec, wzbudzający zaufanie, najlepszy psychiatra w Nysie.

Bardzo dobry fachowiec, wzbudzający zaufanie, najlepszy psychiatra w Nysie.

Od ponad roku borykam sie z depresją,ktos kto na nia cierpi wie co to za męka.Byłam kilka razy u psychiatry w Opolu,miałam 3x zmieniane leki ale bez efektu., Pod opieka P dr Rucińskiego jestem od wiosny b.r= po 1 wizycie dał mi lek (nazwy i dawki nie zdradze) i po 2 tyg poczulam sie lepiej a po miesiącu w pelni dobrze.wspaniała wiedza,intuicja,podejscie do chorego.Mamy wrzesien- co miesiąc jestem u P.doktora,biore lek,pracuję,zajmuję sie domem itd.to chyba wystarczy. KARINA

Same piatki wystarcza za komentarz.Dzisiaj bylam na kolejnej wizycie u dr Rucinskiego.Zawsze place 30-40 zl ale dzisiaj gdy zapytalam o wynagrodzenie uslyszalam: NIC. Próbowałam oponować..Pan Doktor uciął..ma pani dwojke dzieci za kilka dni Dzień Dziecka to proszę dzieciom kupic duzo slodyczy.I konczymy dyskusję o moim honorarium! TO PRAWDZIWY LEKARZ SERCE

SERCE

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Nysa"?

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nysie
ulica Kościuszki 3

ulica Moniuszki 7