dr n. med. Kamila Krawczyk

Psychiatra

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor Kamili Krawczyk. Jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną przy której czułam się swobodnie , leczenie przynosi rezultaty. Godna polecenia i korzystania z wizyt.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam. Taki powi.nien byc lekarz mily i uprzejmy dla kazdego pacjeta

Do lekarza trafiłam przypadkowo ponieważ mój poprzedni przebywał na dłuższym zwolnieniu. Poleciłam już kilku znajomym, kazdy odbiera Panią dr tak samo - pełna wiary w człowieka i optymizmu, którym zaraża. Zainteresowana i dająca wsparcie oraz rozumiejąca pacjenta. Wydobyłam się już z depresji jednak wiem, ze z kontaktu z takim lekarzem a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem nie zrezygnuję. Dziękuję!

Byłam już na 3 wizytach i Pani doktor i jestem mile zaskoczona. Młada lekarka, która nie jest znudzona problemami innych. Bardzo fajne wizyty, miło się rozmawia z takim lekarzem. Za każdym razem Pani Doktor miała czas i OCHOTĘ posłuchać o tym co mnie trapi i nie bagatelizowała tego co dla mnie jest problemem. Byłam już na 3 wizytach i zostaję pod opieką tego lekarza.

Pani doktor bez względu na to gdzie przyjmuje traktuje mnie jednakowo. Pierwszy raz konsultowała mnie na oddziale w szpitalu - inaczej w zyciu bym sie nie zdecydował na psychiatrę. Teraz od kilku miesięcy szczęsliwie się u niej lecze - po prostu w poradni na nfz. Wciaz czuje sie wyjątkowo, nawet jak Pani Kamila nie ma czasu.Nie bez powodu ma tylu pacjentów. To była dobra decyzja. To jest dobry lekarz.To zupełnie inne podejscie do człowieka.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126