dr n. med. Kamila Krawczyk

Psychiatra

Pani Doktor pomogła mi w wielu sytuacjach, jednak wraz z komplikacjami choroby, która nie ustąpiła po standardowym leczeniu, coraz częściej spotykam się z krytyką, czasem nawet złośliwością, co jest bardzo przykre i bolesne, ponieważ chciałoby się być zrozumianym chociaż u Psychiatry...osobiście nie zawsze otrzymuję wszystkie wyjaśnienia co do leczenia, jednak przez wiele lat Pani Doktor starała się ze wszystkich sił mi pomóc. Widocznie się nie da, skoro sama odpuściła....

Kompetentna i ogromnie mila PANI DOKTOR.Z empatią słucha pacjenta. Już po pierwszej wizycie poczułam się dobrze zaopiekowana. Trafnie dobrała leki i udzieliła wszelkich wyjaśnień. Świetny lekarz .Polecam.

Pani dr Kamila Krawczyk jest bardzo dobrym psychiatrą,jest empatyczna i stara się jak najwłaściwiej rozpoznać chorobę,by ją dobrze leczyć. W moim przypadku kilku poprzednich psychiatrów leczyło mnie na inną,źle przez nich zdiagnozowaną chorobę,co wiązało się z tym,że w większości byłam w depresji. Jestem bardzo wdzięczna i polecam serdecznie p.dr Kamilę Krawczyk.

Jestem bardzo wdzięczna i polecam serdecznie p.dr Kamilę Krawczyk.

Jestem bardzo wdzięczna i polecam serdecznie p.dr Kamilę Krawczyk.

Leczę się u Pani doktor od 2015 roku ze schorzeniem CHAD, mogłabym się rozpisywać i rozpisywać, ale po krótce nie spotkałam się z lepszym psychiatrą z tak szeroką wiedzą i takim doświadczeniem, idealne podejście, od razu wstrzeliła się w leki, dzięki niej mogę normalnie żyć bez zagrożenia dla siebie i innych. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, mimo tak wielu pacjętów pamięta historię leczenia bez konieczności powtarzania wszystkiego. Polecam każdemu kto się jeszcze waha.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor Kamili Krawczyk. Jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną przy której czułam się swobodnie , leczenie przynosi rezultaty. Godna polecenia i korzystania z wizyt.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam. Taki powi.nien byc lekarz mily i uprzejmy dla kazdego pacjeta

Do lekarza trafiłam przypadkowo ponieważ mój poprzedni przebywał na dłuższym zwolnieniu. Poleciłam już kilku znajomym, kazdy odbiera Panią dr tak samo - pełna wiary w człowieka i optymizmu, którym zaraża. Zainteresowana i dająca wsparcie oraz rozumiejąca pacjenta. Wydobyłam się już z depresji jednak wiem, ze z kontaktu z takim lekarzem a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem nie zrezygnuję. Dziękuję!

Byłam już na 3 wizytach i Pani doktor i jestem mile zaskoczona. Młada lekarka, która nie jest znudzona problemami innych. Bardzo fajne wizyty, miło się rozmawia z takim lekarzem. Za każdym razem Pani Doktor miała czas i OCHOTĘ posłuchać o tym co mnie trapi i nie bagatelizowała tego co dla mnie jest problemem. Byłam już na 3 wizytach i zostaję pod opieką tego lekarza.

Pani doktor bez względu na to gdzie przyjmuje traktuje mnie jednakowo. Pierwszy raz konsultowała mnie na oddziale w szpitalu - inaczej w zyciu bym sie nie zdecydował na psychiatrę. Teraz od kilku miesięcy szczęsliwie się u niej lecze - po prostu w poradni na nfz. Wciaz czuje sie wyjątkowo, nawet jak Pani Kamila nie ma czasu.Nie bez powodu ma tylu pacjentów. To była dobra decyzja. To jest dobry lekarz.To zupełnie inne podejscie do człowieka.