lekarz Kamila Przybecka-Ciborek

Lekarz rodzinny

Nie polecam tego lekarza, pani nie słucha co do niej się mówi tylko się wymądrza co to nie ona cyt teraz ona mówi a ja mam być cicho. NIE POLECAM

NIE POLECAM

JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA I NIE ŻAŁUJE ŻE ZMIENIŁAM LEKARZA RODZINNEGO NIE ZAWSZE DŁUGO CZEKAŁAM NA SPECJALISTE JEST UPRZEJMA

Bardzo dobry lekarz. Czasem dmucha na zimne, ale to zawsze wychodzi na korzyść. Słucha swoich pacjentów, nie wymądrza się. Dokładnie wszystko tłumaczy. Często wysyła na badania dodatkowe. Nigdy nie twierdzi , że jest nieomylna. Pozostali lekarze pracujący w przychodni niestety nie odpowiadają moim oczekiwaniom. Są mili, uprzejmi, poświęcają czas pacjentowi, jednak mam wrażenie, że obawiają się stawiać jednoznaczną diagnozę.

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego do tej pory miałem. Każdego traktuje indywidualnie i poświęca stosowną ilość czasu. Sama kieruje na dodatkowe badania, żeby była pewność. Bardzo polecam

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego do tej pory miałem.
Każdego traktuje indywidualnie i poświęca stosowną ilość czasu.
Sama kieruje na dodatkowe badania, żeby była pewność.
Bardzo polecam

Ogólnie tej pani nie polecam. Pacjentów traktuje przedmiotowo. Dziecko z ospą i temperaturą ma przyjechać do przychodni.... - Bez komentarza.

Pani doktor Kamila jest zawsze pełna energii,nieważne czy jest to godzina 8 rano czy 18.Poświęca pacjentom naprawdę dużo czasu,dokładnie tłumaczy chorobę i sposoby jej leczenia.Bez problemu wypisuje skierowania do specjalistów czy na badania co jest naprawdę dużym plusem. Zawsze miła i uśmiechnięta.Ale faktycznie teraz dostanie się do niej graniczy z cudem.Mam nadzieję,że to się zmieni.

Pani doktor wybiera sobie pacjentów,poniważ przyjmuje określoną liczbę 0k.10 os.Pacjenci którzy chcą do pani doktor muszą stać w kolejce od godz.6 00 rano,ponieważ pani doktor popołudniu nie przyjmuje,a uwazam,że jako kierownik powinna być dostępna do większego spektrum pacjentów,a nie lekceważyć ich.

Pani Kamila jest super lekarzem.Poświęca się naprawdę całym serduchem i nie oszczędza na pacjętach.Gdy mój ojciec umierał na raka poświecała mu swój prywatny czas.

Leczyliśmy się u dr Indyki, ale po jego śmierci bez wahania przenieśliśmy się do dr Przybeckiej. Naprawdę niewielu jest lekarzy, którzy traktują pacjenta po ludzku. W razi wątpliwości bez proszenia kieruje do specjalisty - nie wymądrza się, że zna się na wszystkim. Mimo młodego wieku to lekarka z powołania.