dr Kamila Stachura

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Polecam!Bardzo miła, rzetelna osoba, a co najważniejsze skuteczna. Bardzo dokładnie tłumaczy problem i odpowiada na każde zadane pytanie.

POLECAM !!!! EFEKT PO PILINGACH ŚWIETNY, DOPROWADZIŁA MI PANI DR CERĘ PO CIĄŻY , PO OPALANIU(przebarwienia) DO TAKIEJ,ŻE NIE MUSZĘ UŻYWAĆ PODKŁADU -O czymś to świadczy. byłam już chyba z 6 razy i w czwartek znowu się wybieram.

POLECAM !!!!
byłam już chyba z 6 razy i w czwartek znowu się wybieram.

Wspaniała, cudowna Nasza Pani Doktor! Takie jest moje odczucie po kilku wizytach. Dlaczego? Bo przede wszystkim Pani doktor skutecznie leczy. A do tego: miło, profesjonalnie, z uwagą i zaangażowaniem. Polecam.

Przemiła kobieta,będąc u niej na fotelu czuję ,że znalazłam sie we właściwych rękach .Są efekty a to najważniejsze .Polecam Panią doktor a złe komentarze wystawiają chyba jacyś malkontenci.

Pół roku chodzenia do dermatologów. W końcu kompetentny lekarz- wyleczyła naszą córkę.

Pół roku chodzenia do dermatologów. W końcu kompetentny lekarz-
wyleczyła naszą córkę.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Szczecin"?

ul. Chabrowa 5 Szczecin

Ostrobramska 11