dr Kamila Żyrek

100% empatii i życzliwości w stosunku do pacjenta - unikat w dzisiejszych czasach. Lekarz osobiście załatwił mi badanie, którego nie mógł wykonać w innym gabinecie w kolejnym dniu. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie przytrafiło. W obecnych czasach bezduszności i biurokracji takie zachowanie jest unikatowe....

Jestem pod wrażeniem obsługi pacjenta. Pełny profesjonalizm. Nie spotkałem okulisty, który obsluguje sprzęt Obsługa sprzętu do diagnostyki to

Nie polecam. Byłem z okiem, ponieważ bolało mnie od dłuższego czasu. Pani doktor mówi to zakropimy atropinką i zbadamy dno oka. Ja na to okay. Tylko, że Pani doktor nie uprzedziła mnie, że po atropinie nie wolno jechać samochodem. A ja przyjechałem wieczorem z małymi dziećmi i ledwie dojechałem do domu.

wcale nie jest dobra ,w szpitalu ta druga krowa tak mi szarpnela z zaskoczenia nic nie mowiac powieką ze do teraz mnie boli w tym miejscu co ta krowa zrobila, a ona tylko stala i sie patrzyla pozniej zakropila oczy i nic wiecej, prowadzi firme pracuje w kilku miejscach to jest ospala a pozniej tak kacza lekarze z przemeczenia,sprawy w sadzie za niedopilnowanie autystycznej pielegniarki, moze sobie zarabiac w h...uj kasy ale takich sie w sadzie za pomylki zalatwia bo akurat spala.

Bardzo kompetentna, a przede wszystkim kontaktowa lekarka. Polecam. Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Wizyta w miłej atmosferze. Niezwykle życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, dokładny ,kontaktowy, uprzejmy, świetny specjalista, polecam Panią Doktor wszystkim.

Genialny okulista, polecam. Gdy bolało mnie oko, to na pogotowiu delikatnie zasugerowali, że symuluję. A pani doktor wnikliwie przebadała bolące oko i okazało się, że mam zapalenie twardówki...

W porządku. Pani dr potraktowała mnie i moja chorobę bardzo kompetentnie, pokierowałam do odpowiednich lekarzy o danej specjalności. kontaktowała się prywatnie ze mną podając mi namiary na odpowiednich lekarzy. Widać, że zależy jej na dobru pacjentów.

polecam, lekarz bardzo dokładny , wspaniałe podejscie do pacjenta

polecam, lekarz bardzo dokładny , wspaniałe podejscie do pacjenta