dr n. med. Kamilla Barchan-Kucia

Świetne podejście do klienta, widać zaangażowanie w swoją pracę. Szkła są dobrane fantastycznie - jestem bardzo zadowolona. Polecam

Nie dawno musiałem udać się do okulisty ze względu na jakiś stan zapalny. Zasugerowałem się opiniami i nie żałuje - doktor bardzo uprzejma, doradziła jak postępować.

Atmosfera jest bardzo przyjazna, świetnie dobrane oprawki. Duża wiedza, umie ją wykorzystać w praktyce - jestem bardzo zadowolona

Szybko i sprawnie, okulary ładnie leżą, nie cisną. Doktor punktualna i dokładnie tłumaczy wszystkie czynności które wykonuje. Polecam

Fantastyczna Pani Doktor. Ogromna wiedza - wszystko dokładnie wytłumaczone, ustaliłyśmy dalszy plan leczenia. Bardzo uprzejma i ciepła osoba. Polecam

punktualna i bardzo miła Pani Doktor :) Bylam na wizycie kontrolnej i wszystko przebieglo bez zastrzezen, Pani Kamila wytlumaczyla mi wszystko dokladnie. BARDZO POLECAM!!

Bardzo miła Pani doktor, super doradza i pomaga :D Piękny salon oraz mały czas oczekiwania na wizytę, polecam bardzo serdecznie!

Wizyta odbyła się punktualnie, a pani doktor była przemiła i świetnie doradziła. Najlepszy salon w jakim byłam!

Superr pani.Bardzo miła obsługa i dokładnie oraz bezbolesnie wykonane badania. Pani pomogła dobrać okulary idealne do moich potrzeb ponieważ pracuje dużo przy komputerze. Serdecznie polecam.

Pani Kamila to świetny specjalista. Potraktowała mnie bardzo poważnie i kompleksowo. Wszystkie badania były wykonane bezboleśnie i w miłej Atmosferze. Jestem Bardzo zadowolona. Polecam każdemu.