Karina Drosd

Gorąco polecam! Pani doktor niezwykle uprzejma a zarazem konkretna. Dokładnie i szczegółowo opisała mi zabieg. Mimo mojego strachy i obawy przed leczeniem wszystko udało się idealnie a dzięki miłej atmosferze i profesjonalnemu zespołowi Centrum Stomatologii Estetycznej Karina Drosd przestałam stresować się przed kolejna wizytą u dentysty. Szczerze polecam !

Uwaga! Bardzo nie uczciwi ludzie. Pierwsza wizyta kosztowała mnie i moja dziewczynę normalnie. Jednak w momencie gdy dowiedzieli sie ze mieszkamy za granica podnieśli ceny o 40% na drugiej wizycie a w dodatku specjalnie uszkodzili ząb mi oraz jej. Tak aby przyjechać na wizytę kolejny raz... To jakiś skandal... Omijajcie szerokim łukiem. Jedyna dobra usługa tam to hirurg dentystyczny ktory dojeżdża raz w miesiącu prawdopodobnie z poznania.

Do Pani doktor chodzę od kilku lat. Ponieważ jestem straszną panikarą, bardzo zależy mi na właściwym podejściu. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pani Drosd jest nie tylko bardzo uprzejmą i delikatną osobą, ale również świetnym specjalistą. Wyleczyła mi ząb kanałowo i nie mogę się do niczego przyczepić. Leczy się u Niej również moja 11-letnia córka, która wchodzi i wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Powoli oswajamy również naszego pięciolatka, który zawsze towarzyszy siostrze, a Pani Doktor zachęca Go do odwiedzin. Zawsze z uśmiechem! Rzetelny lekarz, fachowiec i bardzo miła osoba w jednym. Jedyny minus to cena usług. Ale cóż, wolę więcej zapłacić i nie mieć "zrypanej" psychiki. Polecam z czystym sumieniem.

Do dr.Kariny Drosd skierowała mnie moja dentystka z bardzo trudnym do leczenia zębem.Mogę wyrazić tylko bardzo dobrą opinię.Dzięki dużemu doświadczeniu i użyciu do leczenia kanałowego mikroskopu wyleczyła mi kanał zęba i potem cały ząb,który teraz wygląda jak nowy.

Tamta pod spodem gada głupoty, pijana jest. Ćpuny same piszą. Ćpuny skierowac na odwyk - przymusowo.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog