lek. med. Karina Kozak-Gawron

Dermatolog

Co tu dużo mówić, leczę się u Pani Doktor pond 15 lat od czasów dziecięcych. W pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Brodawki dziecięce na dłoniach - 3 lata mordęgi. Jedna wizyta, umówienie na zabieg, nigdy nie wróciły. Trądzik młodzieńczy, masakryczny, 2 letnia kuracja u Pani Kariny zero śladu, nie musiałem łykać tabletek, maści sterydowych tylko łagodne metody. Aktualnie jestem w trakcie leczenia ,,grzybków naskórnych" i już po pierwszych dawkach leków ustępują. Naprawdę, takiego dermatologa jak Pani Karina ze świecą szukać.

Mam mieszane uczucia.Pani doktor leczyła prywatnie moją córkę i rzeczywiście podczas wizyty bardzo miła.Jednakże obiecała załatwić maść dla córki i miałam przypomnieć jej o tym sms-em.Przypomniałam i zero reakcji,nie odpisywała i nie odbierała telefonu. Już więcej tam nie pójdziemy,ponieważ nie lubię jak się ze mnie robi głupka

Dobry lekarz krótko mówiąc! Miła, sympatyczna umie podejść do pacjenta. Nic dodać nic ując z czystym sumieniem godna polecenia!!

Pani doktor jak najbardziej kompetentna. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu. Nabawiłam się grzybicy skóry za granicą, a Pani doktor od razu zaczęła działać i wyleczyłam mnie nie tylko z choroby ale i z kompleksów związanych z tą chorobą. Kontrole były już bezpłatne! Zapłaciłam tylko raz. Jak najbardziej mi pomogła. Wyjaśniła wszystko dokładnie i przede wszystkim na spokojnie. POLECAM !!!

POLECAM !!!

Naprawdę świetna lekarka! Wszystko wytłumaczy, pokaże i jest do tego bardzo pomocna :)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Dąbrowa Górnicza"?

Oświecenia 25
Specjalistyczna Praktyka Lekarska
"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza