lek. med. Karina Matusiak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani doktor prowadziła moją ciążę i naprawdę polecam! Rzetelnie kieruje na wszystkie potrzebne badania, wszystko dokładnie tłumaczy, doradza. Jest z pewnością kompetentna, co potwierdziło się kilkakrotnie podczas ciąży - inni ginekolodzy niestety okazali się mniej kompetentni :) Od dwóch innych osób medycznych usłyszałam słowa "dobrą ma pani ginekolog". ;) Polecam :)

Cieszę się,że trafiłam do tej Pani doktor,prowadzi moją ciążę,zleca wszystkie badania,tłumaczy wszystko i poświęca dużo czasu na rozmowę i rozwianie wszystkich wątpliwości.Jestem pewna,że jest to kompetentna osoba na to miejsce.

Bylam u pani doktor 2 razy we wczesnej ciazy. Poczatkowo przy braku miesiaczki pani doktor raczej obstawiała problem z jajnikami i/lub hormonami (testy ciazowe dawaly wynik negatywny), dlatego dala mi skierowanie od razu na badanie hormonow i usg. Zainteresowala sie moimi wczesniejszymi wynikami hormonow tarczycy i od razu zlecila kolejne. Wypytala o wczesniejsze wyniki cytologii, o historie zdrowia mamy i babc, poinformowala o opcjach dodatkowego bezplatnego badania tu i tam. Cierpliwie odpowiadala na wszystkie pytania. Tlumaczyla rozne rzeczy. Niestety nie prowadzi ciazy. Tylko dlatego zmienilam ginekologa.

Zdecydowanie polecam. Młoda Pani doktor, cierpliqie tłumaczy, wychodzi poza schemat wizyty, prowadzi szczegółowy wywiad, doradza.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana