Już w drugiej ciąży badania prenatalne wykonuje u Pana Doktora - przy każdych badaniach jest bardzo dokładny - wszystko tłumaczy,zadaje pytania czy wszystko dobrze zrozumiałam i rozwiewa wątpliwości.

Byłam u dr dwa razy na badaniach i za każdym razem nic się nie dowiedziałam nie słucha co się do niego mówi nie odpowiada na pytania wymyśla choroby których nigdy nie miałam krytykuje innych lekarzy nie polecam tego lekarza

W 21 tygodniu ciąży pan doktor przeprowadzał u mnie badanie prenatalne. Uznał, że kość nosowa jest nieco za krótka.Innych oznak trisomii 21 nie widział, ale ze względu na mój wiek miał wątpliwości. Zasugerował nowoczesną metodę badań za około 2.5 tysiąca złotych.Powiedziałam mu 3 razy, że miałam przeprowadzony Tripple test w Niemczech, ale nie wiem jaki tj. starej czy nowej generacji i wszystko wyszło dobrze. Odpowiedział, że to w takim razie taka uroda syna. Jednak w drodze do domu przeczytałam, iż wpisał, że miałam zrobiony test nowej generacji, mimo iż powtarzałam, ...

Odpowiedział, że to w takim razie taka uroda syna. Jednak w drodze do domu przeczytałam, iż wpisał, że miałam zrobiony test nowej generacji, mimo iż powtarzałam, że nie wiem jaki test został wykonany, a o wyniku poinformowano mnie telefonicznie, papierowej formy nie zdążyłam odebrać.
Skontowałam się z panem Bielasikiem poprzez maila i wtedy mi napisał, że jeśli to był stary test to jest to test historyczny, a to zmienia postać rzeczy z trzema kropkami. Oczywiście zasugerował wykonanie testu za ponad 2 tysiące.
Test wykonałam w Niemczech, bo otrzymałam refundację. Tydzień oczekiwania na wynik był koszmarem. Na szczęście wynik był negatywny, a syn urodził się zdrowy.
Co zarzucam panu doktorowi? Brak wyjaśnień w gabinecie i niesłuchanie pacjentki. W tak poważnym przypadku powinnam dostać konkretne wyjaśnienia w gabinecie, a nie dochodzić sama dlaczego wpisał nieprawidłowy test po wywiadzie ze mną i co to w takim razie oznacza oraz jakie są ewentualności.
Dodam jeszcze, iż lekarz posiadał wszystkie badania zalecane kobietom w ciąży w moim wieku tj. FMF, badanie prenatalne USG wykonane przez doktor Juncewicz w tej samej poradni w pierwszym trymestrze ciąży!

Niestety moje doświadczenie związane z wizytą u Pana doktora nie było zbyt dobre .Pan doktor był jak najbardziej bardzo uprzejmy podczas badania na które zostałam skierowana były to badania prenantalne,podczas wizyty zapewniał mnie że wszystko jest w porządku i wygląda dobrze wyniki po odebraniu były bez zastrzeżeń jednak kiedy udałem się do mojej pani doktor nie była pewna co się dokładnie dzieje przez co zostałam skierowana do szpitala na patologie ciąży po przeprowadzeniu kolejnych badań prenantalnych oraz usg okazało się że dzidziuś ma wiele wad takich jak torbiele mózgu wodogłowie rozszczep kręgosłupa oraz zespół Turnera .Lekarze stwierdzili iż wady wodogłowia rozszczepu kręgosłupa oraz torbiele były już zapewne widoczne na pierwszych badaniach gdyż powstają one już na samym początku ciąży po obejrzeniu wyników od Pana doktora byli zdziwieni a wręcz oburzeni jak można było tego nie zauważyć. Dziecko urodziło się bardzo chore przeszło już kilka operacji jest ciągle na rehabilitacji oraz do końca życia czeka ją wózek inwalidzki natomiast ja gdybym wiedziała o tym wcześniej nie dostała bym tak silnej depresji nie polecam.

Dobro trzeba doceniać i głośno o nim mówić lub tak jak to robią przepełnione wdzięcznością pacjentki, pisać pozytywne opinie. Właśnie one pomogły mi kiedyś w wyborze swojego ginekologa po przeprowadzeniu się do Jeleniej Góry i z perspektywy 7 lat wybór ten wpisuje w poczet swoich najlepszych decyzji. W osobie Pana Doktora znalazłam wszystko czego może szukać pacjent idący do lekarza. Kompetencję, zaangażowanie, rzetelność, ogromny takt, a dodatkowo "to coś", co sprawia, że nawet rzeczy niekomfortowe stają się komfortowe. Szczególnie mocno doświadczyłam tego gdy Pan Doktor prowadził moją ciążę i przeprowadził ...

Szczególnie mocno doświadczyłam tego gdy Pan Doktor prowadził moją ciążę i przeprowadził cesarskie cięcie.
Teraz nawet najbardziej odległa przeprowadzka nie skłoniłaby mnie do zmiany ginekologa.

Cudowny człowiek, świetny lekarz! W tym przekonaniu utwierdziłam się, kiedy dr prowadził moją ciąże. Zawsze wysłucha, odpowie na każde pytanie, cierpliwy i życzliwy. Cała ciąże dzięki niemu czułam że jestem w dobrych rękach i że wszystko jest dobrze. Poród również przebiegł bezproblemowo. Miłym zaskoczeniem były odwiedziny doktora dzień po porodzie (dodam, że doktor nie miał wtedy dyżuru, a zajrzał do sali, pogratulował). Polecam i będę polecać! Dziękujemy za opiekę!

U doktora Bielasika korzystałam z badań prenatalnych i mówiąc szczerze byłam bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu pacjentką, dobrze tłumaczy i fachowo podchodzi do każdej z nas z osobna, dodatkowo jest uprzejmy i miły. Naprawdę godny polecenia ! :-)

To jest genialny lekarz, ma ogromną wiedzę! Nie postawi diagnozy (ani tej dla nas dobrej, ani złej), jeśli nie będzie jej pewny na 100%. Prowadził dwie moje ciąże, pierwszą bardzo skomplikowaną od samego początku i zakończoną tragicznie oraz kolejną - tym razem przebiegającą prawidłowo i zakończoną bardzo szczęśliwie. Nie pomylił się ani razu, wszystko, co powiedział, okazało się prawdą - on po prostu nie ma w zwyczaju się mylić:) Idealnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i spokojny, do tego przesympatyczny, złe wieści przekazuje bardzo delikatnie i nie odbiera nadziei, z dobrych cieszy się niemal jak pacjentka:) Poświęca mnóstwo czasu i uwagi, wspiera i dodaje otuchy, można być absolutnie pewnym, że trafiłyśmy w najlepsze lekarskie ręce na świecie:) Jest bardzo młody, ale wspaniale wykształcony i ma ogromne doświadczenie. No i jest naprawdę fajnym człowiekiem! Polecam go bardzo gorąco, cieszę się, że nie muszę już szukać idealnego ginekologa - i jak moje córki zaczną dorastać, to na pewno zaprowadzę je do niego:) Bardzo dziękuję za wszystko.

Leczę się u pana doktora od półtora roku jest cudownym człowiekiem,specjalistą, jego fachowość w zawodzie to to czego szukałam od dość dawna i nikt nie potrafił mi pomóc jeśli chodzi o Jelenią Górę,jego sposób podejścia do pacjentki,kutura osobista i nie tylko na "6":-) inni lekarze powinni się uczyć.Ja osobiście jestem wdzięczna i dziękuję za pomoc a zarazem proszę o jeszcze.K.Gardecka

Doktor Bielasik prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży jak i w szpitalu. Szczerze polecam ! :)