dr n. med. Karol Bielasik

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

U doktora Bielasika korzystałam z badań prenatalnych i mówiąc szczerze byłam bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu pacjentką, dobrze tłumaczy i fachowo podchodzi do każdej z nas z osobna, dodatkowo jest uprzejmy i miły. Naprawdę godny polecenia ! :-)

To jest genialny lekarz, ma ogromną wiedzę! Nie postawi diagnozy (ani tej dla nas dobrej, ani złej), jeśli nie będzie jej pewny na 100%. Prowadził dwie moje ciąże, pierwszą bardzo skomplikowaną od samego początku i zakończoną tragicznie oraz kolejną - tym razem przebiegającą prawidłowo i zakończoną bardzo szczęśliwie. Nie pomylił się ani razu, wszystko, co powiedział, okazało się prawdą - on po prostu nie ma w zwyczaju się mylić:) Idealnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i spokojny, do tego przesympatyczny, złe wieści przekazuje bardzo delikatnie i nie odbiera nadziei, z dobrych cieszy się niemal jak pacjentka:) Poświęca mnóstwo czasu i uwagi, wspiera i dodaje otuchy, można być absolutnie pewnym, że trafiłyśmy w najlepsze lekarskie ręce na świecie:) Jest bardzo młody, ale wspaniale wykształcony i ma ogromne doświadczenie. No i jest naprawdę fajnym człowiekiem! Polecam go bardzo gorąco, cieszę się, że nie muszę już szukać idealnego ginekologa - i jak moje córki zaczną dorastać, to na pewno zaprowadzę je do niego:) Bardzo dziękuję za wszystko.

Leczę się u pana doktora od półtora roku jest cudownym człowiekiem,specjalistą, jego fachowość w zawodzie to to czego szukałam od dość dawna i nikt nie potrafił mi pomóc jeśli chodzi o Jelenią Górę,jego sposób podejścia do pacjentki,kutura osobista i nie tylko na "6":-) inni lekarze powinni się uczyć.Ja osobiście jestem wdzięczna i dziękuję za pomoc a zarazem proszę o jeszcze.K.Gardecka

Doktor Bielasik prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży jak i w szpitalu. Szczerze polecam ! :)

Byłam na badaniach prenatalnych u doktora Bielasika. Bardzo fachowa i miła obsługa, odpowie na każde pytanie. Jestem matką "świadomą i oczytaną", ale w kolejnej ciąży też nie będę ufać swojej wiedzy i historii rodzinnej i na pewno wybiorę się na badania właśnie do Niego. Drodzy przyszli rodzice, badania prenatalne to nie tylko zespół Downa (jak się powszechnie przyjmuje), ale bezpieczeństwo rozwoju i narodzin Waszych dzieci. Polecam Doktora Bielasika.

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Jelenia Góra"?

Ewa Juncewicz

Przychodnia Zabobrze