dr n. med. Karol Chakkour

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Flebolog

Wspaniały lekarz - profesjoalista,empatyczny,słuchający pacjenta i udzielający wyczerpujących informacji.Mimo podeszłego wieku i licznych zdrowotnych obciążeń wykonany przez Doktora zabieg zakończył się bez źadnych komplikacji a ja miałam poczucie pełnego bezpieczeństwa. Super opieka po zabiegu.Dziękuję .

Super opieka po zabiegu.Dziękuję .

Pełen profesjonalizm, widać że jest to lekarz z powołania a nie z przypadku i koneksji rodzinnych. Godny polecenia!

Doktor wykonywał u mnie operację flebektomii oraz ablację RF żyły odpiszczelowej. Operacja udała się idealnie, tego samego dnia wyszłam ze szpitala, minęła trzecia doba, a na kontroli okazało się, że nawet nie widać miejsca, gdzie była ablacja! Jestem w pozytywnym szoku, ponieważ bardzo boję się zabiegów i szpitali, ale przyznam szczerze, że jeśli kiedykolwiek miałam bym mieć zabieg ponownie, to ufam tylko Dr Chakkour. Jestem bardzo zadowolona, nogi mam idealne, blizny niewidoczne. Polecam bardzo. Do tego ogromna kultura osobista i spokój. Jest jednym z nielicznych lekarzy, jakich znam, przy których nie czuje się obaw o to, co ma być wykonywane. Pełen profesjonalizm i wszystko na bardzo wysokim poziomie. Nawet dla osób najbardziej wymagających. Pozdrawiam Pana Doktora!

Znakomity specjalista. Mam duże problemy naczyniowe i jestem b. zadowolona z metod stosowanych przez dr.Chakkoura. Polecam wszystkim z problemami naczyniowymi kończyn dolnych.

Świetny profesjonalista. Borykałam się z licznymi, mało estetycznymi "pajączkami" na udach. Pan Dr. usunął mi je w sposób bezbolesny metodą skleroterapii. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)