lekarz Karol Elster

Bardzo dobry ortopeda, wie co robi. Wyleczył mi ścięgno, gdzie inni nie kompetentni lekarze tylko pogarszali sprawę, a od razu stwierdził co jest grane, zrobił zabieg i uratował mi tym samym rękę.

Mialam przyjemnosc trafic do Pana doktora Elstera.Operował mi stope a dokładniej "sztywny paluch" operacja była w Golubiu Dobrzyniu 23.08.17.dr Elster to profesjonalista dodam z fajnym poczuciem humoru ,zrobił mistrzostwo,wszystko po operacji wytłumaczył przekazal zalecenia.Dzwoniąc do pana doktora po trzech tyg zeby zaciągnac informacji poswiecił mi swoj prywatny czas odpowiadajc na moje pytania obawy i dalsze leczenie.Obecnie jeszcze jestem unieruchomiona (kule )ale wszystko dobrze sie goi.Polecam goeąco dr Elstera.I bardzo mu dziękuje:)

Dr. Elster kilka tygodni temu operował mi nadgarstek, ból zniknął całkowicie a blizna jest niewielka i delikatna za co jestem doktorowi bardzo wdzięczna. Pan doktor jest bardzo kompetentny, po raz pierwszy nie czułam lęku przed wizytą i zabiegiem, życzę sobie spotykać w życiu właśnie takich lekarzy. Polecam!

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, cierpliwy, inteligentny. Zawsze gotowy żeby pomóc. Wspaniały lekarz!

Bardzo dobry specjalista, zna się na swoim zawodzie, ma czas dla pacjenta, potrafi wytłumaczyć dolegliwość, na czym polega zabieg i jak będzie wyglądało leczenie. Polecam osobom które maja problemy z nadgarstkiem. Pozdrawiam Paweł.

Pozdrawiam Paweł.

Jest to jeden z wielu ortopedów u których zasięgałem porady więc skalę porównawczą mam. Tłumaczenie choroby aż nadto wystarczające, obrazowe, konkretne, zwięzłe. Na miejscu kompletne badanie z USG bez żadnego odsyłania. Szczere przedstawienie sytuacji zdrowotnej i podanie możliwości pomocy z sugestią na najefektywniejszą.

Jestem po operacji wykonanej przez doktora elstera. Kolano po zabiegu było w pełni sprawne. Teraz znowu zaczęły się dziać problemy. Po raz kolejny trafnie podana diagnoza, podana blokada i jest Narazie ok. Nie wykluczona kolejna operacja której poddam się bez wahania. Polecam mieć takiego ortopede.

Doskonały specjalista! Zna się na tym co robi. Stawia trafne diagnozy i potrafi pomoc. Do tego ma bardzo fajne podejscie do pacjenta, zawsze z usmiechem na twarzy i milym slowem! Polecam.

Bardzo dobry lekarz, wyleczył mi palec strzelający w znieczuleniu miejscowym samą igłą! Kolejka do zabiegu w szpitalu 2 lata a tu po tygodniu zdrowa ręka!

W czasie gry w piłkę zwichąłem kolano. Na dyżurze w szpitalu był doktor Elster. Stwierdził, że uszkodzona jest łąkotka i trzeba operować -tego samego dnia miałem zrobioną artroskopię. Uszkodzenie potwierdziło się i łąkotka została naprawiona. Teraz jestem już po rehbilitacji a leczenie jest zakończone. Kolano jest w pełni sprawne. Dziękuję!!!