dr n. med. Karol Gondorowicz

Pulmonolog

Świetny lekarz. Najlepszy, u jakiego byłem kiedykolwiek. Kaszel mnie męczył już kilka tygodni. Żaden z, pożal się Boże "lekarzy", nie był w stanie mi pomóc, tylko przepisywali coraz to nowe antybiotyki (ogólnie wybrałem 5 i było coraz gorzej). Gdy trafiłem do dr Gondorowicza, posiedziałem trochę w kolejce. Ale to przez to, że pacjentowi poświęca czas. Nie 5 minut tylko tyle, ile trzeba. Przeprowadził bardzo dokładny i szczegółowy wywiad, pytał się również o choroby w rodzinie. Po około 30 - 40 minutach wywiadu, postawił diagnozę, bardzo dokładnie i szczegółowo opowiedział mi o mojej chorobie i wypisał receptę. Kazał zrobić jedno badanie i powiedział, że jeśli ono potwierdzi diagnozę, to mam wykupić receptę. Jeśli nie, to mam do niego zadzwonić (podał swój własny nr telefonu). Oczywiście badanie potwierdziło diagnozę. Bardzo polecam.

jest doskonalym pulmonologiem ,wiele razy bylam pod opieka pana dr w szpitalu nie znam drugiego tak oddanego pacjentom lekarza ktory leczy pacjeta kompleksowo , zadna decyzja nie jest pochopna , doskonale przemyslana,to lekarz jakich teraz spotyka sie bardzo rzadko pozdrawiam hk

Kilkanaście lat temu uratował mi życie. Istnieję dzięki właściwej diagnozie i doborze leków, której nie miałam w swojej poradni. Lekarz z prawdziwego powołania.Chyle czoło, nieskazitelna etyka i moralność. Aleksandra. Z

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Przez kilka miesięcy byłem leczony na rejonie na chybił trafił. W ciągu 2 miesięcy dostałem 5 różnych antybiotyków(!!!). Jedna "lekarka" odmówiła nawet skierowania na RTG płuc, co było potrzebne. Gdy trafiłem do DOKTORA Gondorowicza, spędziłem u niego w gabinecie około 30 minut. Przepytał mnie w każdą chyba możliwą stronę i odpowiednio zbadał. Zlecił badanie na dość rzadkie drobnoustroje i zapisał odpowiednią receptę. Miał rację. W ciągu 2 tygodni byłem całkowicie zdrowy. Taki właśnie powinien być lekarz. Zdecydowanie polecam.

miły człowiek i oddany doktór, trochę zakręcony

miły człowiek i oddany doktór, trochę zakręcony

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź