lekarz Karol Grześkowiak

Neonatolog, Pediatra

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC. ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC.
ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

polecam tego lekarza jako wybitnego specjalistę, konkretny, rzeczowy, punktualny, i bez podejścia do klienta z minionej epoki.

Niekompetentny, ale ujmująco miły. Jako lekarz nie powinien pracować, bo nie orientuje się zupełnie w tym, co robi. Miesza fakty, osoby i zdarzenia. jako człowiek, czarujący. Jednak nie powinien pracować z dziećmi. Jego czas sukcesów to już dzisiaj tylko historia, teraz ciepła posad w szpitalu, kapcie i leżanka w biurze. Nie polecam!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz. Gdy córka była bardzo chora, strasznie wymiotowała cały wieczór i noc, mimo wieczornej wizyty, przyjechał sam z siebie zbadać dziecko rano, bez odpłatności. W dodatku w same Święta Bożego Narodzenia. Gorąco polecam.

Pan doktor poświęca dużo uwagi pacjentowi, (choć raczej więcej rodzicom niż maluszkom) bardzo dużo tłumaczy i daje konkretne zalecenia! Wielki przeciwnik antybiotyków (i bardzo dobrze), zwolennik szczepień i karmienia niemowlaków piersią! W Lesznie nie ma lepszego pediatry niż Pan Grześkowiak - POLECAM!

W Lesznie nie ma lepszego pediatry niż Pan Grześkowiak - POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Leszno"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
55 Pułku Piechoty 30, II piętro
NZOZ Kamed
ul.Kopernika 8A
Osieczna
AMICUS Centrum Medyczne
67-400
Wschowa

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)

Juranda 20