lekarz Karol Grześkowiak

Neonatolog, Pediatra

Zadzwoniłam do pana doktora rano w sobotę czy nas przyjmie pan Doktor powiedział że mamy przyjechać w południe. Mały nam kaszlał mocno w nocy i miał problemy z oddychaniem po przyjeździe nie czekaliśmy w kolejce ponieważ weszliśmy punktualnie o dwunastej pan doktor osłuchał dziecko sprawdził gardło na szczęście wszystko było czysto. Pokazał nam jak mamy czyścić nos. Polecam pana doktora z czystym sumieniem. Profesjonalne podejście, pan doktor z humorem :) PS powiedział że jakby coś się działo to możemy zadzwonić nawet w niedzielę.

PS powiedział że jakby coś się działo to możemy zadzwonić nawet w niedzielę.

Zadzwoniłam rano w sobotę czy lekarz nas przyjmie bo dziecko kaszlało nam w nocy , lekarz uprzejmy poprosił abyśmy przyjechali w południe :) zero kolejek w przychodzi , weszliśmy o 12 . Lekarz osłuchał dziecko , sprawdził gardło , na szczęście wszystko ładnie , czysto :) pan Doktor pokazał jak odciagac gile z nosa . Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyty :) polecamy Pana Doktora z czystym sumieniem. PS powiedział , ze jakby się coś działo to można dzwonić nawet w niedziele :)

PS powiedział , ze jakby się coś działo to można dzwonić nawet w niedziele :)

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC. ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC.
ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

polecam tego lekarza jako wybitnego specjalistę, konkretny, rzeczowy, punktualny, i bez podejścia do klienta z minionej epoki.

Niekompetentny, ale ujmująco miły. Jako lekarz nie powinien pracować, bo nie orientuje się zupełnie w tym, co robi. Miesza fakty, osoby i zdarzenia. jako człowiek, czarujący. Jednak nie powinien pracować z dziećmi. Jego czas sukcesów to już dzisiaj tylko historia, teraz ciepła posad w szpitalu, kapcie i leżanka w biurze. Nie polecam!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz. Gdy córka była bardzo chora, strasznie wymiotowała cały wieczór i noc, mimo wieczornej wizyty, przyjechał sam z siebie zbadać dziecko rano, bez odpłatności. W dodatku w same Święta Bożego Narodzenia. Gorąco polecam.

Pan doktor poświęca dużo uwagi pacjentowi, (choć raczej więcej rodzicom niż maluszkom) bardzo dużo tłumaczy i daje konkretne zalecenia! Wielki przeciwnik antybiotyków (i bardzo dobrze), zwolennik szczepień i karmienia niemowlaków piersią! W Lesznie nie ma lepszego pediatry niż Pan Grześkowiak - POLECAM!

W Lesznie nie ma lepszego pediatry niż Pan Grześkowiak - POLECAM!

Goraco polecam tego lekarza.bardzo profesjonalna i kompetentna pomoc.

Goraco polecam tego lekarza.bardzo profesjonalna i kompetentna pomoc.

W 100% polecam tego pediatrę!Bardzo kompetentny, uprzejmy i zawsze gotowy pomóc - w każdym dniu i godzinie, nawet wieczornej czy nocnej. Naprawdę polecam.

zdecydowanie nie polecam tego aroganta bardzo niemiły i niekompetentny!

zdecydowanie nie polecam tego aroganta bardzo niemiły i niekompetentny!