dr n. med. Karol Kita

Internista, Reumatolog

Po pierwszym spotkaniu na odziale dr wydał się prawdziwym specjalistą podchodzącym do pacjęta fachowo i z szacunkiem. Zmieniłam jednak zdanie, kiedy w poradni (publicznej) stwierdził ze lepiej nie wiedzieć co mi dolega skoro objawy ustały, przy kolejnych wizytach był niemiły, wyniosły i nie miał czasu dla pacjęta. Nie polecam i mam nadzieję że nie będę miała nigdy wiecej styczności z tym lekarzem.

jest niekompetentny najpierw opisuje chorobę a potem wysłuchuję pacjenta,podważa kompetentność innych specjalistów z rożnych dziedzin

Dzięki Panu doktroowi, który po 3 wizytach skierował mnie na szczegółowe badania do szpitala, wiem co mi dolega i jak dalej sobie z tym radzić.

Na podstawie internetowych opinii oczekiwałam więcej po tym lekarzu, mi np nie robił żadnych badan,mam wrażenie ze zbagatelizował mój problem, obejrzał wyniki badań i prześwietlenia(robione na zlecenie innych lekarzy dużo wcześniej)obejrzał moje stawy i powiedział ze nic mi nie jest i wypisał mi tylko leki przeciwbólowe, a stawy jak mnie bolały tak nadal bolą...poza tym mam wrażenie, że jest trochę wyniosły i z góry traktuje pacjentów(przynajmniej mnie)

Lekarz diagnozę stawia po bardzo dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, analizie zleconych badań laboratoryjnych radiologicznych oraz po badaniu przedmiotowym. Bardzo skrupulatnie monitoruje przebieg choroby, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, wyjaśnia związki przyczynowo-skutkowe schorzenia w sposób jasny i konkretny. Do pacjentów odnosi się bardzo uprzejmie, szanuje ich czas punktualnie ich przyjmując. Cechuje go bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalne i etyczne wykonywanie zawodu lekarza. Doktor Karol Kita jest lekarzem, którego mogę polecić innym pacjentom.

Bardzo miły i co najważniejsze kompetentny. Uchronił mnie przez złą diagnozą w sprawie RZS. Dokładnie mnie zbadał i okazało się że nie jestem chora

Jak najbardziej zgadzam się. Moja siostra leczy sie u Pana doktora od dwóch lat na rzs i widzę świetne efekty leczenia,z relacji siostry jest lekarzem bardzo sumiennym,rzetelnie zajmującym się każdym pacjentem.Taką postawę zajmuje zarówno w gabinecie prywatnym jak i w klinice.

Lekarz niesamowicie dokładny, wnikliwy. Rozważny przy stawianiu diagnozy i trafnie dobiera leki.Cierpliwy i życzliwie traktuje pacjentów. Polecono mi go i ja zdecydowanie polecam go innym jako bardzo dobrego reumatologa.

Świetny specjalista.Bardzo konkretny, profesjonalnie zajmuje się pacjentem i jego schorzeniem.

Dr Karol Kita bardzo rzetelnie zajmuje się pacjentem i jego chorobą. Dokładnie analizuje objawy, trafnie stawia diagnozę i skutecznie dobiera metodę leczenia. Jest poprostu kompetentny w tym, co robi.

Dr Karol Kita bardzo rzetelnie zajmuje się pacjentem
i jego chorobą. Dokładnie analizuje objawy, trafnie
stawia diagnozę i skutecznie dobiera metodę leczenia. Jest
poprostu kompetentny w tym, co robi.