dr Karol Krygicz

2,5

NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIKOMU!! KIEDYS DAZYLAM GO ZAUFANIEM ,BYL DLA MNIE KOMPETENTNY .TERAZ JESTEM PRZEKONANA ZE POMYLIL SIE Z POWOŁANIEM ,ZOBACZYL U MNIE CIAZE ,KTOREJ JAK SIE OKAZALO PO 2 MIESIACACH PO BADANIU U 3 INNYCH SPECJALISTOW WOGLE JEJ NIE BYLO .WIEC UWAZAJCIE

Niestety ja tak samo nie polecam tego lekarza.On prowadził moją ciąże od początku która skończyła się w 38 tyg i straceniem dziecka. Nie wykrył choroby u dziecka i za późno zobaczył że mam infekcje druk rodnych.

Ja mam dobre wspomnienie jeśli chodzi o pana doktora. pomógł mi i to bardzo, jest uprzejmy a co najważniejsze kompetentny, to właśnie do niego przepisałam się od innego lekarza który źle postawił diagnozę a co za tym idzie mogło by się źle skończyć.Jednego żałuję:że musiałam zrezygnować z jego usług bo przeprowadziłam się daleko.

Niestety muszę napisać bardzo przykry post otóż w gabinecie w/w lekarza zaraziłam się gronkowcem nie wiem czy narzędzi nie sterylizuje ? do innego lekarza nie chodziłam badania wykonywane były tylko w tym gabinecie przykro mi to stwierdzić ale nie jestem pierwsza osobą którą to spotkało a teraz to ja mam się z tym problemem borykać w rezultacie końcowym po prostu zmieniłam lekarza