mgr Karol Mulczyński

Dietetyk

Mgr Karol Mulczyński -dietetyk absolwent Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Od 2002 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie na stanowisku starszego asystenta mgr dietetyki.

Od 2012 roku wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie (odpowiedzialny za przedmioty: dietetyka pediatryczna, żywienie człowieka zdrowego i chorego, praktyczne układanie jadłospisów, edukacja i poradnictwo ży...

Bardzo dobry dietetyk, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, dostosowuje dietę do pacjenta. Pomógł mojej całej rodzinie Gorąco polecam

Odchudzam się u Pana Karola z całą rodziną i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pan Karol jest bardzo kompetentny, miły, ma duże doświadczenie, i jestem zawsze dostępny pod telefonem. Wyjaśnia ze spokojem każdą moją wątpliwość. Polecam bardzo!

Bardzo dobry, świetny,cierpliwy, bardzo dobrze wszystko tłumaczy i wyjaśnia, bardzo miły i fachowy, poprostu polecam!

Ja byłam u pana dietetyka i nie zgadzam się z opinią pana Romka. Pan Karol zawsze pyta o wszystko, o upodobania w jedzeniu, na co jest się uczulonym, badania również woła,układa dietę indywidualnie, a te kartki co daje daje przykład diety i naprawdę bardzo dużo informacji, i ta kwota którą bierze nie jest dużą kwotą. Więc nie wiem co przedmówca oczekuje od pana Karola? Bo ja byłam u wielu dietetyków i żaden z nich tak dogłębnie nie przyjrzał się mojemu problemowi i nie poświęcił tyle czasu co Pan Karol. Polecam

Nie polecam! Sprzedaje 3 kartki papieru, tzn 3 dni diety za 70 złoty tzn koszt wizyty. Nie interesuje go indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb żywieniowych ani to,czy ma uczulenie na jakiś ze składników pokarmowych. Nie potrzebuje nawet badań krwi, co jest podstawowym błędem, a BMI ma wyliczone z szablu dziecinne łatwego (koła) w obsłudze. Ogólnie żenada dietetyk.

Pan dietetyk ułożył dietę dla mojego dziecka, które było chore i do tego miało nadwagę. Dziecko bardzo dobrze się czuje i zaczęło samo uważać na to co je. Wspaniały dietetyk. Polecam

Poprostu polecam! Najlepszy dietetyk z jakim miałam do czynienia. Dieta w pełni dostosowana do mnie!

Pan Karol jest świetnym fachowcem, wszystko tłumaczy, jest zawsze w kontakcie z pacjentem. Dzięki niemu czuję się dobrze i zdrowo, pomógł mi w mojej chorobie, dostosował dietę i powiedział co mam jeść. Polecam pana Karola

W moim leczeniu choroby pan Karol ułożył tak dietę, że praktycznie funkcjonuję teraz bez tabletek, i nie mam problemów z chorobą. Pan Karol jest bardzo uprzejmy, bardzo szczegółowo analizuje wszystko i bardzo szybko układa jadłopis na taką ilość dni, ile pacjent sobie życzy. Uwzględnia upodobania kulinarne, a także pory spożywania posiłków. Godny polecenia!

Dzięki panu Karolowi schudłam już 12kg. Dostosował dietę do mojego trybu życia, do moich ulubionych potraw. Bardzo dobrze się czuję na diecie i jak tylko mam jakieś pytania zawsze mogę zadzwonić do pana Karola. Polecam wszystkim pana dietetyka!