Córka chodzi za zajęcia logopedyczne do Pana Karola w ramach zajęc przedszkolnych. Po "przejściu" kilku specjalistów, teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tylko Pan Karol okazał sie prawdziwym fachowcem w tej dziedzinie. Cierpliwy, rzetelny i przede wszystkim jest człowiekiem kochającym dzieci. Potrafi zainteresować dziecko, potrafi rozmawiac z jego poziomu... Wspaniłay specjalista!!

Cudowny człowiek. Gdy bardzo tego potrzebowałam, dużo ze mną rozmawiał i naprawdę mnie uspokoił. Czułam, że przejmuje się problemem mojego synka i nami, jako rodzicami.Poświęcił nam sporo czasu i cennej uwagi. Gorąco polecam.

Specjalista z bardzo dużym doświadczeniem, miły, ciepły, rzetelny z wysoka kulturą. Potrzebowałam tylko rady, konsultacji ale czas poświęcony i wyjaśnienie sprawy okazało się bardzo ważne. Dziękuję i polecam takiego specjalistę.

Bardzo polecam dr Karola Pawlasa. Bardzo trudno się dostać na wizytę ale wierzcie mi warto nawet czekać. Pan Pawlas jest nieocenionym specjalistą. Sposób w jaki pracował z naszym dzieckiem, był niesamowity. Syn nie chciał z nikim pracować. Dla dzieci autystycznych i z mpd to najlepszy fachowiec jakiego spotkaliśmy z mężem. Pozdrawiamy Krystyna z Żor

Pozdrawiamy
Krystyna z Żor

Pan doktor Pawlas procował z moim mężem bardzo długo ale jaka radość pojawiła się kiedy mąż znowu zaczął mówić. Miał ciężki wylew. Bardzo jestem wdzięczna Panu Pawlasowi że zechciał podjąć się terapii. Bardzo polecam osobę Pana doktora dla szukających takiego specjalisty.