dr n. med. Karol Piątkowski

Laryngolog

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy innymi dzieki jakosci wykonania i mowie tu nie tylko o swoich dzieciach ale rowniez tych ktore spotkalismy w klinice,taz na migdalek,tego samego dnia.Bardzo serdecznie dziekujemy i polecamy goraco!

Pan Karol jest lekarzem z powołania. Cierpliwy i skuteczny. Polecam Gorąco !! !! !!

Bardzo fachowy, kulturalny i uprzejmy lekarz. Poświęcił mi wczoraj na wizycie ponad godzinę czasu odpowiadając na wszystkie moje pytania (bez oznak zniecierpliwienia). Polecam wszystkim.

Lekarz z powołania !! Takich lekarzy powinno być więcej! Potrafi zdiagnozować od razu chorobe ! Uprzejmy, wzbudza zaufanie, szczegolowo wypytuje o rzeczy zwiazane z choroba. Miałam wycinane u Dr migdaly w klinice jednego dnia w poznaniu, fakt faktem zabieg kosztuje 2 tys. ale wykonywany jest pod narkoza. Fachowe podejscie ! POLECAM !!!

Lekarz z powołania !!
Takich lekarzy powinno być więcej!
Potrafi zdiagnozować od razu chorobe !
Uprzejmy, wzbudza zaufanie, szczegolowo wypytuje o rzeczy zwiazane z choroba.
POLECAM !!!

Szczerze polecam... Mało jest już takich lekarzy. Pomógł mojemu synkowi i dzieciom moich znajomych. Bezproblemowy, bardzo uprzejmy i serdeczny człowiek. Nie jest nastawiony na kase tylko na pomoc ludzką.....

Nie jest nastawiony na kase tylko na pomoc ludzką.....

Najlepszy otolaryngolog u jakiego byłem oraz bardzo pomógł też mojej żonie i mnie:)

lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Córka miała u Niego usuwane migdały. Z chęcią polecam innym znajomym tego lekarza.