dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

Polecam Pana Doktora............Gabinet w medixie czysty pachnący....Pan doktor wypisał wszystkie potrzebne leki.....rzeczowy lekrz,miły i uśmiechnięty...... podpowiedział co robić żeby wracać do zdrowia. 5 gwiazdek to za mało :-)

Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć już , że jest to bardzo kompetentny lekarz. Jasno i przejrzyście wytłumaczył mi przebieg leczenia. Jest konkretnym lekarzem i zaangażowanym w swoją pracę.

Profesjonalnie, rzeczowo, empatycznie . Pan doktor fachowiec pierwsza klasa poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi zanim postawi trafna diagnozę. Dobór leków to strzał w 10. Polecam!

dr Początek to najlepszy kardiolog jakiego dotychczas spotkałem.Super gość,świetny profesjonalista,wysokiej rangi specjalista i bardzo sympatyczny człowiek.Naprawdę godny polecenia fachowiec

Uwielbiam pana Karola, oczywiście jako lekarza kardiologa. Ma wspaniałą osobowość- do tego jest konkretnym lekarzem, i nie owija w bawełnę. Pomaga mi od lat ….chodzę do niego na Hirszfelda go medixu

Wciąż poszukujesz "Internista Żary"?

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra
Wrocławska 8