dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

dr Początek to najlepszy kardiolog jakiego dotychczas spotkałem.Super gość,świetny profesjonalista,wysokiej rangi specjalista i bardzo sympatyczny człowiek.Naprawdę godny polecenia fachowiec

Uwielbiam pana Karola, oczywiście jako lekarza kardiologa. Ma wspaniałą osobowość- do tego jest konkretnym lekarzem, i nie owija w bawełnę. Pomaga mi od lat ….chodzę do niego na Hirszfelda go medixu

Lekarz z powołania. Ma niewiarygodną cierpliwość i zawsze z sercem podchodzi do pacjenta. Solidna wiedza medyczna . Mam stuprocentowe zaufanie do niego.

Polecam w 100%. Jestem profesjonalnie leczona przez doktora Karola Początka. Sympatia i doktor zawsze uśmiechnięty. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Naprawdę warto!

Już po pierwszej wizycie spodobał mi się Pan doktor. Jest on w stalym kontakcie z pacjentem , wszelkie badania oraz wyniki sa blyskawiczne. Wspanialy czlowiek i lekarz, szczerze polecam. Dziekuje i pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Internista Żary"?

105 szpital
zary domanskiego 2