lekarz Karol Sudoł

2,2
2,4
2,1

To jest moja pierwsza ciąża, zagrożona w dodatku, lekarz na wizycie kontrolnej po szpitalu nie zbadał mnie nawet, zapytał "czy jestem zdrowa dziewczyna?" Jak dla mnie szok. Nawet terminu porodu mi nie podał, nie przepisał żadnych tabletek, witamin, zlecił znowu te same badania krwi, co w szpitalu, chociaż minęły 2 tygodnie =, a w odpowiedzi kiedy mam przyjść? - jakiś burk. Ogólnie na zadawane mi pytania nie odpowiadał lub burczał. Jestem w szoku, w dodatku źle mi wypisał zwolnienie, i muszę pójść po poprawkę. Gdy po szpitalu wypisał mi Duphaston - żeński progesteron "na podtrzymanie ciąży", w recepcie było tyle kleksów i błędów, że pani farmaceutka nie mogła się rozczytać, musiałam pokazać wypis ze szpitala i zalecenia. NIE POLECAM! TO STARY KONOWAŁ!

Pan doktor jest zwyklym prostakiem bo inaczej sie nie da opisac ludzi o tak niskim poziomie kultury osobistej. Pierwszy raz trafilam do tego lekarza poniewarz moj pan doktor byl na urlopie a wczesniej dal mi skierowanie na badania wiec umowilam sie na wizyte i oto przybyl dr Sudol ktory spojzal na wynik moich badan i stwierdzil (po tym jak go zapytalam) ze nie mam co marzyc o dziecku i odeslal mnie do kliniki leczenia bezplodnosci. Oczywiscie okazalo sie to bzdura po kompleksowych badaniach! Minał jaks czas i trafilam znow przypadkiem do niego a zupelnie zapomnialam to nazwisko i zapytawszy czy mnie przyjmie uslyszlam cytuje ,, z takim brzuchem nie przyjmuje,, wiec co lubi tylko przyjmowc mlode szczule kobiety!?to ma byc lekarz!? Chyba pomylil profesje moze chcial byc jurorem w wyborach miss a nie lekarzem a zreszta co to ma znaczyc komentowanie w ten sposob pacjenta. Kobiety tego ,, pana,, unikamy bo nawet nie moge go nazwac doktorem. Prostak i cham.

Brak wywiadu, brak badania, zbywanie pacjenta. Nie polecam!

Brak wywiadu, brak badania, zbywanie pacjenta. Nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam. Jeżeli chcecie mieć pewność że z Waszym maluszkiem jest wszystko ok to proponuję znaleźć innego ginekologa. Ja chodziłam do tego lekarza do przychodni MSWiA i niestety nawet nie raczył wspomnieć że w 13 tyg robi się badanie przezierności karku - zrobił USG i cisza ... a więc zapytałam sama o wynik i dopiero wtedy raczył coś powiedzieć na ten temat (dla pewności miałam iść prywatnie i sprawdzić czy wszystko jest ok ponieważ w przychodni sprzęt jest przedwojenny)Poza tym gdy okazało się że coś jest nie tak z moim dzieckiem (o czym dowiedziałam się na prywatnej wizycie u innego lekarza) nawet nie zrobił mi USG i nie przejął się tematem a to przecież on prowadził moją ciążę. MASAKRA!!!

18 lat temu pan doktor uczestniczył przy moim porodzie.Horror.Do dnia dzisiejszego mam traumę.Badanie przeprowadzał bardzo niedelikatnie,jakby na siłę,a do tego niewybredne,obrażające mnie teksty.Mam tylko jedno dziecko.Może jestem egoistką ale nie chciałam przeżywać znowu tego samego przez kilkanaście godzin.

Doktora Karola Sudoła znam wiele lat, jest doświadczonym dobrym lekarzem. Trafiłam do niego kiedy zawiódł mnie inny lekarz i kiedy czytam o nim negatywne opinie jest mi przykro, iż ludzie tak szybko innym ludziom wystawiają negatywne opinie. Czy ci, którzy wystawiają temu lekarzowi negatywne opinie zastanawiają się nad tym czy ich wiedza merytoryczna jest na tyle wystarczająca aby oceniać lekarza i czy swoimi opiniami nie krzywdzą drugiego człowieka.

Najmniej delikatny lekarz u jakiego byłam. Przyjął mnie w zastepstwie mojego lekarza prowadzacego i choc samo badanie trwało niecałą minute ledwo wytrzymałam z bólu. Ponadto sprawia wrażenie jakiegoś zakręconego. Nie polecam

STANOWCZO NIE POLECAM LEKARZA !!!!!! mial pomoc usunac ciaze, nie podal nawet ktory to tydzien ciazy tylko stwierdzil ze ciaza jest olbrzymia (a byl to 8 tydzien) i za 3,500 tys zł nastepnego dnia mial przeprowadzic zabieg gdzies w piwnicy, wczesniej kazal sie do niego zglosic po tabletki (WCZESNOPORONNE !!! kosztujace 500zł)i po 6 godzinach od zazycia tabletek zglosic do niego na zabieg pod pelna narkoza chociaz narkoza byla wykluczona!!! zwykły naciągacz żerujący na cudzym nieszczesciu, zobaczył łzy = szybki zarobek. RZEŹNIK, nie lakarz, ale w sumie w kraju RIO DE ŚWIEBODZINEIRO czego można by sie spodziewać..

NIC DODAĆ NIC UJAĆ.Niestety nie mogę napisać nic co by zachęciło do wizyty u pana doktora.

Zgłosiłam się do niego z poronieniem zagrażającym. Nie wykonał mi usg a po poronieniu nie chciał ze mną wogóle rozmawiać. Do poronienia w 3-cu ciąży podchodził z ironią "że tam nic nie było". Ciekawe że 4 dni wcześniej biło serce dziecka a podaczas poronienia dziecko dla "TO" było nic. ODRADZAM GO.