lekarz Karolina Antkowiak-Piątyszek

Miła, urocza a zarazem profesjonalna :). Jest moim lekarzem rodzinnym i na pewno zostanie nim przez długi czas.

Pani doktor jest bardzo uprzejmą i kompetentną osobą. Świetny internista godny polecenia!

Pani Doktor jest bardzo kompetentna i zna się na swojej pracy a przy tym bardzo uprzejmą i wzbudzającą zaufanie osobą. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

Świetny lekarz, najlepszy internista jakiego spotkałam. Wreszcie ktoś nie pokazywał na siłę tego, że to on jest lekarzem, nie negował słów i podchodził poważnie do objawów pacjenta.

Pani doktor Karolina Antkowiak-Piątyszek jest godna polecenia. Kompetentna, uprzejma, wyjaśnia, odpowiada na pytania, poświęca czas, i jest dokładna. Ma podejście kompleksowe do schorzeń.

Pani Doktor jest bardzo konkretną i sympatyczną osobą. Pomogła mi po tym jak źle zdiagnozował mnie inny lekarz. Jak najbardziej polecam!