lek. dent. Karolina Dębska

Plomba wypadła po tygodniu reklamacji nie uwzględniono, ząb sie kruszy. Dziecko nie polubilo tej pani doktor.

Kompetentna, uprzejma, potrafi doradzic jak tez odpowiedziec na wszelkie watpliwosci. Wizyty sa przyjemne i chetnie sie powraca z usmiechem na twarzy.

Zgadzam się z opinią: odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Potwierdzam. Super podejście do pacjentów, fachowa wiedza. Polecam i dziękuję. Jerzy

Jak najbardziej z czystym sumieniem polecam panią doktor jako profesjonalistkę w swoim zawodzie. Do tej pory moja Niunia nie pozwalała sobie w innych gabinetach nawet zajrzeć do buzi a tutaj pani doktor sprawiła swoją inteligencją i podejściem do dzieci iż moje szczęście ma swoja pierwszą "plastelinkę" na wyleczonym zębie:-). Dziękuję i pozdrawiam - Justyna K.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Doktor jest profesjonalistką w tym co robi; uprzejma; sympatyczna i dziękuję za szybką reakcję - ból ustał. Polecam

po moich obserwacjach moge podzielić sie jednynie taka opinią. Nie ma pojecia o podejściu do dzieci. mój syn płakał u niej podczas wizyty i nie dał wyleczyć zęba. podobnie było u mojej znajomej - więc obalam opis na stronie, że umie nawiazywac kontakt z dziecmi. ja równiez leczyła zęby u tej pani - plomba wypadła po miesiacu. Hm..... kompetencja? Nie moge tego powiedzieć.